У Володимирівці «Інгулець-2» в 7-му турі групи «Б» Другої ліги зазнав поразки від ново каховської «Енергії».
Стартові хвилини матчу активніше провели футболісти «Інгульця-2», які створили кілька напівмоментів біля воріт голкіпера гостей. Удар Андрія Глоби заблокували захисники. Король і Нікітчук не влучили у створ воріт новокаховців. Гості відповіли моментом за участі Шастала і Молочка, але гравці «Інгульця-2» зіграли надійно.
А на 26-ій хвилині матчу Шастал заробив пенальті. Сам потерпілий забажав виконувати пенальті: удар Шастала голкіпер господарів Єгор Попович парирував. Та все ж через дев’ять хвилин гості відкрили рахунок: їм вдалася швидка контратака. Комбінацію розпочали Кіреєв і Ковальчук, а завершував Молочко.
«Інгулець-2», пропустивши м’яч, намагався відразу відігратися. І вже через три хвилини «Інгулець-2» зрівняв рахунок. Голкіпер «Енергії» у власному штрафному майданчику порушив правила проти Андрія Глоби і було призначено пенальті у ворота гостей: Гіоргі Кобуладзе ударом з «точки» відновив рівновагу у зустрічі.
Кінцівка першої половини зустрічі стала вирішальною у звітному матчі. Шастал оформив дубль у матчі, забезпечивши «Енергії» перевагу у два м’ячі. Комбінацію Дедяєв — Процишин завершив Шастал, переправивши м’яч з близької відстані. Після передачі Молочка Шастал вийшов один на один з голкіпером і його переграв — 3:1.
У другій половині зустрічі глядачі забитих м’ячів не побачили. Господарі намагалися уникнути поразки, але бодай один м’яч забити їм не вдалося. Удар Жукова заблокував захисник гостей, штрафний удар від Кобуладзе не досяг успіху. Матч завершився з рахунком 3:1 на користь «Енергії».
У наступному турі, 27 серпня, «Інгулець-2» на виїзді зустрінеться з командою «Миколаїв-2».

«Інгулець-2» — «Енергія» — 1:2 (1:3) (Кобуладзе, 39 (пен) — Молочко, 34; Шастал, 43, 45+2)
«Інгулець-2»: Попович, Гамула, Кретов, Омельченко, Кобуладзе, Король, Шишка, Фхакадзе, Глоба, Жуков, Нікітчук (Палій, 60).
«Енергія»: Старченко, Махнев, Кравчук, Процишин, Дедяєв, Кірєєв, Ковальчук (Росохатий, 73), Волков (Стеценко, 63), Вакулинський, Шастал, Молочко.
Попередження: Жуков, 12, 85; Фхакадзе, 80; Росляков, 90+2 — Кірєєв, 4; Старченко, 39; Стеценко, 65; Вакулінський, 81,90.
Вилучення: Жуков, 85 — Вакулинський, 90.
Нереалізоване пенальті: Шастал, 26.