Завтра, 19 серпня, «Інгулець» у 7-му турі Першої ліги на виїзді зіграє з командою «Кремінь». Представляємо майбутнього суперника.

Міський футбольни́й клуб «Кремінь» — з міста Кременчука Полтавської області. Заснований у 1959 році. Півфіналіст Кубка України 1995/1996. Чемпіон України серед аматорських команд 1988 року.
В середині 1930-х років в Кременчуці існував футбольний клуб «Дзержинець», що брав участь в Кубку СРСР з футболу.
У 1959 році за підтримки Кременчуцького заводу дорожніх машин була створена команда «Дніпро», яка достатньо успішно виступала в класі «Б». Команда брала участь в 10 чемпіонатах СРСР. У перших двох чемпіонатах команда займала останні місця в зонах, а потім «Дніпро» стає третім у фінальних турнірах українських команд класу «Б» і завойовує перепустку в 2 групу класу «А». Очолював колектив Борис Усенко, відомий в Україні фахівець. У класі «А» футболісти Кременчука провели один сезон. А в 1970 році команда припинила існування.
У середині 80-х років, за допомогою автомобільного заводу, честь Кременчука став захищати «Кремінь». На базі футбольних колективів «Нафтовика» (КНПЗ) і СК КрАЗ було створено футбольний клуб «Кремінь». Готувати команду до сезону 1986 року було доручено головному тренеру Віктору Бересту та тренеру Леоніду Диндикову. Команда виступала в четвертій зоні першості УРСР, зайняла третє місце.
У 1988 році головним тренером став заслужений майстер спорту СРСР і заслужений тренер УРСР Віктор Фомін, старший тренер — Віктор Берест. У команду були запрошені гравці: А.Горбик («Металіст» Харків), М.Латиш («Динамо» Москва), В.Шельменко, Ю.Авраменко та ін. «Кремінь» виграв чемпіонатах СРСР серед КФК. У 1988 році команда дебютувала у другій лізі чемпіонату СРСР.
У 1992 році з появою чемпіонату незалежної України «Кремінь» потрапляє в когорту найсильніших команд країни — вищу лігу. З 1992 по 1997 рік команда — незмінний учасник «вищолігових» змагань. Лебединою піснею «Кременя» у вищій лізі стало друге коло сезону 1995/1996, коли команду тренував Валерій Яремченко, який привіз з «Шахтаря»Матвєєва, Ателькіна та Леонова. Результат став просто неймовірним — третє місце за підсумками матчів другого кола.
Потім же все поступово пішло на шкереберть. Яремченко і донеччани залишили команду. «Кремінь» зіграв свій останній сезон у вищій лізі і покотився до першої, а потім у другу лігу і в підсумку припинив своє існування. Результатом шести років у «вищій лізі» стали 54 перемоги, 40 нічийних результатів та 86 поразок, різниця м’ячів 182:269 (-87)
23 жовтня 2003 року депутати Кременчуцької міської ради ухвалили рішення “Про створення комунального закладу фізичної культури і спорту “Міський футбольний клуб «Кремінь». Команда провела два переможні сезони в обласних змаганнях і 3 серпня 2005 МФК «Кремінь» отримав статус професійної команди, замінивши у другій лізі зняту зі змагань «Ворсклу-2». У минулому сезоні здобув путівку до Першої ліги.

Заявка команди на сезон 2017/2018 років:

krem-zayavka