У 6-му турі групи «Б» Другої ліги «Інгулець-2» гостював в одеській «Реал Фармі».

Жваво розпочали обидві команди. Перший напівмомент у матчі стався на десятій хвилині: після подачі з флангу головою намагався пробити Микита Жуков, але, вигравши «другий поверх» у захисника одеситів, не влучив у створ воріт. Через дві хвилини Джаба Фхакадзе, який у першій половині зустрічі був найактивнішим гравцем у складі обох команд, цілив у дальній кут воріт, але не влучно. На 14-ій хвилині матчу на передачу Дмитра Сули не встиг Андрій Лиховидов. Центральний захисник одеситів Павло Новицький виграв м’яч у власному штрафному майданчику, але «круглий» на відстані 16 метрів від воріт потрапив до Джаби Фхакадзе, який пробив повз ворота господарів. А на 20-ій хвилині контрвипад одеситів приніс їм успіх. На думку арбітра матчу Владислава Дороша голкіпер «Інгульця-2» Максим Гурідов у власному штрафному майданчику порушив правила проти гравця господарів Ярослава Захарченка. З «точки» Дмитро Сула впевнено переграв Максима Гурідова. Пропустивши м’яч, футболісти «Інгульця-2» заволоділи ініціативою на футбольному полі, а суперник став більше грати «другим номером», сподіваючись на свої контратаки. Валерій Нікітчук заробив перспективний штрафний удар, але от виконання його бажало кращого. А наприкінці тайму Павло Бесараб міг зрівняти рахунок, але з гострого кута не влучив у ворота одеської команди.
На стартових хвилинах другого тайму матчу господарі провели атаку, яку завершили ударом з меж штрафного майданчику — надійно зіграв голкіпер «Інгульця-2» Максим Гурідов. Через хвилину воротам гостей загрожував Сухраб Алієв, але пробив не влучно. Дмитро Сула вів боротьбу з останнім захисником «Інгульця-2», який був першим на м’яча, але зумів останнього «обікрасти» й вийти один на один з голкіпером. Максим Гурідов, на думку арбітра, порушив правила проти Дмитра Сули і було призначено друге пенальті у цьому матчі. Цим арбітр не обмежився й показав Максиму друге попередження. «Інгулець-2» залишився у меншості. Дмитро Черниш замінив Владислава Рослякова й зайняв місце у воротах. Дмитро Сула реалізував пенальті, хоча Черниш вгадав напрямок польоту м’яча, але не дотягнувся до нього.
На 64-ій хвилині матчу Андрій Глоба технічно переграв захисника, але з меж штрафного майданчику не сильно пробив по центру воріт і м’яч став «легкою здобиччю» голкіпера одеситів Сергія Кравченка. Після передачі з правого флангу на 69-ій хвилині матчу Дмитро Сула результативно пробив у дальній нижній кут воріт, оформивши хет-трик у звітному матчі. Через кілька хвилин Дмитро Сула у свій актив записав результативну передачу, а гол забив Ярослав Захарченко.
На 84-ій хвилині матчу Ярослав Захарченко пробивав у ближній кут воріт — його удар парирував Дмитро Черниш. А через чотири хвилини після ще однієї передачі Дмитра Сули дальню штангу замкнув Роман Опря. З рахунком 5:0 на користь команди «Реал Фарма» завершився звітний матч.
У наступному турі, 19 серпня, «Інгулець» у селі Володимирівка зустрінеться з ново каховською «Енергією».

«Реал Фарма» — «Інгулець-2» — 5:0 (1:0) (Сула, 21 (пен), 56 (пен), 69; Захарченко, 74; Опря, 88)
«Реал Фарма»: Кравченко С., Новицький, Бабенцов (Опря, 75), Сула, Захарченко, Лиховидов (Поліщук, 40), Дмітрієв, Пятов, Попов (Віксіч, 70), Кравченко Ю. (Костюк, 66), Алієв (Бондаренко, 62)
«Інгулець-2»: Гурідов, Бесараб, Омельченко, Данильченко, Радівілов, Жуков (Тимошевський, 74), Король (Капотя, 69), Шишка, Росляков (Черниш, 55), Нікітчук (Глоба, 59), Фхакадзе (Нікулін, 83)
Попередження: Алієв, 34; Попов, 68; Поліщук, 81; Бондаренко, 86 — Омельченко, 43; Гурідов, 20, 52.
Вилучення: Гурідов, 52.

Real-ing-2-1