У шостому турі Першої ліги «Інгулець» у Петровому зустрічався з командою «Суми».
У нинішньому сезоні «Інгулець» добре стартував. Команда перебуває у групі лідерів; мала б краще турнірне становище, але завадили помилки арбітрів. Можете собі уявити: у чотирьох з 5-ти матчів арбітри припустилися результативних помилок на користь команд-суперниць «Інгульця». Після останнього матчу в Охтирці була підготовлена відео-нарізка суперечливих суддівських рішень (розміщена на офіційному сайті ФК «Інгулець»), вимагаючи справедливого розгляду та розтлумачення виділених епізодів. Також без уваги не залишився останній домашній матч минулого сезону саме проти «Сум», у якому теж були грубі помилки арбітрів. З тривогою у серці очікувався звітний матч. Хотілося, щоб на долю матчу не впливали помилки бригади арбітрів.
До звітної зустрічі «Суми» підійшли в не хорошому настрої: після перемоги у сумському дербі в Охтирці в першому турі «Суми» видали негативну серію — одна нічия та три поразки. То ж у цьому матчі гостям теж хотілося зачепитися за очки, щоб покращити свою турнірне становище. Ось такі були передматчеві розклади.
У стартовому складі «Інгульця» у порівнянні з попереднім матчем сталися кілька змін. Так, з перших хвилин вийшов Олександр Медведєв, Ігор Солдат, Олександр Мішуренко та Владислав Лупашко. Роман Світличний та Елла Кен, які в Охтирці виходили у «старті», взагалі не потрапили до заявки на звітний матч.
Активно розпочали матч господарі поля. Вже на п’ятій хвилині пробили трішки вище воріт Олександра Литвиненка. Гості відповіли своїм напівмоментом, але безуспішно. На 18-ій хвилині зустрічі Олександр Акименко з 17 метрів пробив у лівий нижній кут воріт — голкіпер «Сум» Олександр Литвиненко парирував. Через хвилину Олександр Акименко мав вихід один на один з голкіпером, але у тому епізоді, на думку бригади арбітрів, було положення поза грою.
У подальшому темп гри дещо впав. Більше боротьби було у центрі поля. Довгі передачі обом командам не приносили успіху. На 32-ій хвилині одна з таких довгих передач мала певний натяк на небезпеку воріт господарів: Геннадій Ганєв на мить випередив нападника суперника Олександра Лебеденка. Перший тайм матчу видався не багатим на небезпечні моменти. Однією з причин цього була спекотна погода. З нулями на табло команди пішли на перерву.
Друга половина зустрічі розпочалася з атак «Інгульця». Максим Лісовий грубо порушив правила проти Ігоря Солдата. Зі штрафного пішла подача і Єгор Іванов на мить випередив Віталія Павлова. Після подачі з кутової позначки Олександр Мішуренко поцілив у перекладину воріт гостей. І вже за мить ледь не спрацювало старе футбольне правило: не забиваєш ти — забивають тобі. Богдан Душин вийшов один на один з голкіпером «Інгульця» Геннадієм Ганєвим, але не зумів переграти його.
Команди видали результативний часовий інтервал. Роман Гончаренко відкрив рахунок, замкнувши подачу з кутової позначки. Вже за мить гості зрівняли рахунок: Олександр Лебеденко головою пробивав і Роман Гончаренко зрізав мяч у власні ворота. А на 64-ій хвилині матчу кращий бомбардир «Інгульця» Олександр Акименко результативно замкнув дальню штангу воріт — 2:1.
На 78-ій хвилині матчу господарі провели стрімку контратаку: Владислав Лупашко прострілив у штрафний майданчик суперника на Олександра Мішуренка, який віддав далі передачу на Євгена Запорожця — капітан «Інгульця» поцілив у перекладину воріт гостей. Господарі забили ще один м’яч (відзначився Віталій Рябушко), але аситент арбітра у цьому епізоді зафіксував положення поза грою, якого не було. В черговий раз у «Інгульця» відібрали законно забитий м’яч.
Наприкінці матчу загрозу воротам гостей створили гравці, які вийшли на заміну: Ніка Січінава асистував Віталію Рябушко, який не влучив у створ воріт. Матч завершився з рахунком 2:1 на користь «Інгульця». Це перша перемога «Інгульця» в історії протистоянь з ФК «Суми».
Матч «Інгулець» — «Суми» українські любителі футболу мали можливість переглянути у прямій трансляції на телеканалі «Хsport» за підтримки агрофірми «П’ятихатська». Також заплановано проведення на цьому телеканалі прямої трансляції матчу наступного туру Першої ліги «Кремінь» — «Інгулець», який відбудеться 19 серпня.

«Інгулець» — «Суми» — 2:1 (0:0) (Гончаренко, 60; Акименко, 64 — Гончаренко, 62 (авт.))
13 серпня 2017 року. Петрове. Стадіон «Інгулець». Перша ліга. 6 тур.
«Інгулець»: Ганєв, Солдат, Запорожець (Рябушко, 79), Медведєв, Коцюмака, Гончаренко, Клименко (Павелько, 90+4), Павлов, Лупашко, Акименко (Січінава, 83), Мішуренко (Шарко, 90+2)
«Суми»: Литвиненко, Богачов, Суходуб, Іванов, Лісовий (Лиховидько, 55), Вечурко (Муховиков, 82), Махарадзе, Бушман (Мединський, 66), Квасний, Душин, Лебеденко
Попередження: Клименко, 40; Акименко, 46 — Лебеденко, 32; Вечурко, 35; Суходуб, 45+2; Лісовий, 49; Квасний, 58; Бушман, 64.

2017-08-13-2

2017-08-13-3