Головний тренер «Інгульця» Сергій Лавриненко прокоментував матч з командою «Нафтовик-Укрнафта» (1:1).

— Очікували, що гра буде складною. «Нафтовик» у цьому сезоні вдома не перемагав. Ми розуміли, що вони зроблять все, щоб досягти позитивного результату у домашньому матчі. В цілому я думаю, що вболівальникам гра сподобалася; була велика кількість гольових моментів. Можливо рахунок 1:1 закономірний. Були моменти як у нас, так у «Нафтовика». Другий тайм матчу можна охарактеризувати так: гра без середини поля. Команди хотіли забити другий м’яч. Йшли великими силами вперед. Ми в деякій мірі засмучені. Вели в рахунку 1:0 і могли довести матч до перемоги. Так склалося, що пропустили цей м’яч. Хлопці засмучені після 1:1.

— Це була Ваша установка після забитого м’яча переходити в оборону і втримувати рахунок?
— В разі, якщо відкриваємо рахунок, граємо за іншою схемою: не втримання рахунку, а використання вільних зон, які відкриє суперник. Лінія орочони суперника досвідчена, але не наскільки швидка. Ми зробили заміни, щоб додати швидкості. Ми створили моменти, але їх не реалізували. План в принципі на гру спрацював.

— Яка задача на сезон поставлена перед Вашою командою?
— Максимально набирати очки. Створити колектив. Хлопцям потрібен час, що зігратися.