«Інгулець» у 5-му турі Першої ліги в Охтирці протистояв місцевій команді «Нафтовик-Укрнафта».

У порівнянні з попереднім матчем з «Черкаським Дніпром» у складі «Інгульця» сталася лише одна зміна: замість Ігоря Солдата вийшов Роман Світличний. До речі, у матчі з черкащанками Роман замінив Ігоря наприкінці першого тайму.
На початку матчу господарі отримали право на пробивання небезпечного штрафного — Кен Елла порушив правила проти Вячеслава Піднебенного. Зі стандарту гравець охтирчан поцілив у стінку футболістів гостей. На 11-ій хвилині матчу після розіграшу штрафного удару з 16 метрів по воротах господарів пробивав Роман Гончаренко — м’яч пролетів поруч зі штангою воріт охтирської команди. А через пару хвилин господарі відповіли своїм моментом: Євген Кателін пробив в кількох сантиметрів від ближнього правого кута воріт Геннадія Ганєва. На 21-ій хвилині зустрічі після подачі Дмитра Скакуна з правого флангу атаки Євген Кателін ударом головою не поцілив у ворота гостей.
У середині тайму гра була переважно у центрі поля без небезпечних моментів. А на сороковій хвилині зустрічі після подачі Владислава Зайчука з лівого флангу дальню штангу воріт замикав Денис Антюх — м’яч пролетів поруч зі штангою воріт «Інгульця». А через дві хвилини захисник гостей Віталій Павлов грубо помилився, втративши м’яч на власній половині поля, але цим не скористалися футболісти «Нафтовика»: їх нападник Євген Каталін, намагаючись вийти один на один з голкіпером, порушив правила проти свого опонента Віталія Павлова, який цим самим реалізувався.
На 50-ій хвилині матчу півзахисник «Інгульця» Віталій Рябушко переправив м’яч у сітку воріт, але арбітр Олександр Шандор зафіксував положення поза грою, якого не було: після перехоплення м’яча у центрі поля Елла Кен віддав передачу на Олександра Акименка — кращий бомбардир «Інгульця» не пробивав сам, а віддав передачу на Віталія Рябушка, який, здавалося, відкрив рахунок… Чому у цьому епізоді зафіксували положення поза грою у Віталія Рябушка, який перебував на одній лінії із захисником суперника і … на метр далі від воріт суперника, ніж Олександр Акименко, що виконував передачу? Це чітко помітно на повторі телетрансляції на каналі «Хsport» в часовому інтервалі 1:11:10 — 1:11:28.

Вже через хвилину футболісти «Інгульця» забили м’яч, який не було відмінено. Владислав Клименко з 17 метрів поцілив у правий нижній кут воріт господарів.
Пропустивши м’яч, господарі більшими силами пішли вперед. Гравці «Інгульця» старалися скористатися вільними зонами суперника у контратаках. На 73-ій хвилині матчу після подачі Ігоря Солдата з кутової позначки Ніка Січінава пробивав по воротам — захисник господарів вчасно перекрив траєкторію польоту м’яча у створ воріт, виручивши свою команду. Через хвилину гості провели контратаку, яка завершилася не сильним ударом Олександра Мішуренка.
А на 77-ій хвилині матчу захисники гостей не угледіли на дальній штанзі воріт Антона Яременка, який вибіг із-за спини футболістів «Інгульця» і зрівняв рахунок. А на 84-ій хвилині зустрічі після удару головою Антона Яременка Геннадій Ганєв «потягнув» удар у дальній нижній кут воріт. Останні 10 хвилин матчу гра пройшла на зустрічних курсах. На 86-ій хвилині матчу після пострілу Владислава Клименка Олександр Мішуренко з кількох метрів не влучив у ворота господарів. Який момент було втрачено… І ледь за мить не спрацювало старе футбольне правило: не забиваєш ти — забивають тобі. Після подачі у воротарську гостей нападник господарів ледь не дотягнувся до м’яча. На третій компенсованій хвилині матчу вихід один на один з голкіпером Романом Данковичем гравець гостей не реалізував, програвши йому дуель. На добиванні був футболіст «Інгульця», який у боротьбі з опонентом впав у штрафному майданчику суперника — пенальті не було призначено. Через хвилину після подачі Ігоря Солдата пробивав Олександр Мішуренко — голкіпер перевів м’яч через перекладину. На п‘ятій компенсованій хвилині Ніка Січінава з меж штрафного майданчику не влучив у створ воріт охтирчан. «Гарячими» вийшли компенсовані хвилини звітного матчу. На жаль, фінальний штурм футболістів «Інгульця» не увінчався успіхом. Також варто відзначити, що у звітному матчі в кількох епізодах були питання до роботи бригади арбітрів. Матч завершився унічию 1:1. «Інгулець» в Охтирці втратив два очки. А якби зарахували законно забитий м’яч?
Матч «Нафтовик-Укрнафта» — «Інгулець» українські любителі футболу мали можливість переглянути у прямій трансляції на телеканалі «Хsport» за підтримки агрофірми «П’ятихатська». Також заплановано проведення на цьому телеканалі прямої трансляції матчу наступного туру Першої ліги «Інгулець» — «Суми», який відбудеться 13 серпня. Початок о 19.00.

«Нафтовик-Укрнафта» — «Інгулець» — 1:1 (0:0) (Яременко, 77 — Клименко, 51)
«Нафтовик-Укрнафта»: Данкович, Бояринцев, Корж, Зайчук, Власюк, Передистий, Піднебенной (Швець, 65), Цюцюра (Васильченко, 80), Скакун (Білик, 90+5), Антюх (Яременко, 63), Кателін (Сачко, 67)
«Інгулець»: Ганєв, Гончаренко, Запорожець, Рябушко (Січінава, 62), Клименко, Елла Кен (Солдат, 71), Коцюмака, Акименко (Мішуренко, 73), Світличний (Медведєв, 81), Павлов, Павелько (Лупашко, 76)
Попередження: Власюк, 28; Яременко, 90+2 — Павлов, 31; Світличний, 77.