У матчі 5-го туру Другої ліги «Інгулець-2» вдома зіграв внічию з ФК «Нікополь».

Початок матчу пройшов у розвідці. У середині першої половини зустрічі господарям вдався стрімкий перехід з оборони в атаку. Андрія Глобу гості зупинили лише з порушенням правил та ціною жовтої картки: штрафний удар призначили поруч з кутом штрафного майданчику. На жаль, удар зі стандартного положення господарям не вдався і м’яч став «легкою здобиччю» голкіпера «Нікополя» Богдана Петриченка.
Наприкінці першого тайму матчу гості забили, як виявилося згодом, єдиний переможний м’яч. Після вибивання м’ячем голкіпером «Нікополя» від воріт у опорній зоні господарів гравці атаки гостей добре поборолися за м’яч і в кілька дотик вивели Шестіпалова на «побачення» з голкіпером «Інгульця-2» Максимом Гурідовим — Ілля скористався своїм шансом, результативно пробивши у лівий нижній кут воріт.

На початку другого тайму матчі після прориву на правому фланзі атаки господарі заробили перспективний штрафний удар, але його виконання бажало кращого: м’яч пролетів вище воріт. А через три хвилини знову лівий фланг оборони гостей «дав збій» і після передачі з цього флангу Джаба Фхакадзе зрівняв рахунок — 1:1.
У наступному турі, 14 серпня, «Інгулець-2» в Одесі зустрінеться з місцевою «Реал Фармою».

«Інгулець-2» — «Нікополь» — 1:1 (0:1) (Фхакадзе, 55 — Шестіпалов, 45)
«Інгулець-2»: Гурідов, Бесараб, Фхакадзе (Нікулін, 65), Данільченко, Кретов, Глоба (Нікітчук, 60), Цибін (Тимошевський, 70), Король, Шишка, Омельченко, Кобуладзе
«Нікополь»: Петриченко, Швець, Мілєсін, Таряник, Адаменко, Пільтенко, Косіненко (Прокопенко, 66), Кривич, Донець, Шестіпалов (Каранедов, 85), Коломоєць
Попередження: Данильченко, 40; Кобуладзе, 90+3 – Швець, 30; Адаменко, 33.