У 4-му турі Першої ліги «Інгулець» вдома приймав команду «Черкаський Дніпро».

Матч розпочався з атак команди «Інгулець». Вже на третій хвилині зустрічі господарі загрожували воротам гостей: голкіпер черкаської команди Євген Панченко продемонстрував відмінну реакцію, на «мертво» зафіксувавши м’яч. На шостій хвилині знову небезпека біля воріт гостей і знову їх голкіпер був «на висоті», парирувавши удар Олександра Акименка у ближню дев’ятку воріт. Через дві хвилини Євген Панченко виручив свою команду, парирувавши удар по центру воріт. На 10-ій хвилині матчу гості відповіли своїм небезпечним моментом, який призвів до призначення кутового, що не приніс користі. А на 13-ій хвилині гостям на допомогу прийшла штанга їх воріт; атаку другим темпом завершував Ігор Солдат, але не поцілив у ворота. А на 20-ій хвилині зустрічі знову господарі втратили стовідсотковий момент відрити рахунок: Євген Запорожець не зумів поцілити у пустий кут воріт, влучивши у штангу. А на 24-ій хвилині зустрічі Андрій Сторчоус пробив під перекладину воріт господарів: Геннадій Ганєв перевів м’яч на кутовий.

На 32-ій хвилині матчу каркас воріт прийшов на допомогу Геннадію Ганєву: після прострілу Антона Крамара з флангу Леван Кошадзе з центру штрафного майданчику поцілив у перекладину воріт «Інгульця». Через шість хвилин у ворота гостей було призначено пенальті: з «точки» Олександр Акименко пробив по центру воріт, а голкіпер суперника впав у праву сторону від себе.

Після пропущеного м’яча гості дещо активніше заграли в атаці. Олександр Колос, звільнившись від опікуна, пробив поруч з дальнім кутом воріт Геннадія Ганєва. Через хвилину був ще один небезпечний момент біля воріт господарів — надійно зіграв захист «Інгульця».

На початку другої половини зустрічі господарі «заробили» штрафний удар: після виконання стандартного положення на подачу у штрафному майданчику ніхто з гравців «Інгульця» не відгукнувся. На 58-ій хвилині матчу знову Крамар і Кошадзе розіграли небезпечну комбінацію: Леван не влучив у ворота «Інгульця».

На 65-ій хвилині матчу у центрі поля господарі перехопили м’яч і після прострілу з правого флангу на ближній штанзі воріт захисник гостей Дмитро Шведенко притримав гравця «Інгульця» і було призначено пенальті у ворота черкаської команди. Олександр Акименко вдруге з «точки» переграв голкіпера гостей Євгена Панченка — цього разу кращий бомбардир «Інгульця» поцілив у ліву дев’ятку воріт. Через три хвилини Євген Панченко «потягнув» удар під перекладину від Елли Кени. Ще через дві хвилини після подачі з лівого флангу Ніка Січінава пробив у дальній нижній кут воріт — захисник гостей прийшов на допомогу своєму голкіпера і вибив м’яч.

На 79-ій хвилині зустрічі гості мали шанс один м’яч відквитати: після проходу Віталія Зорі по правому фланзі і прострілу на ближню штангу воріт нападник черкаської команди пробив у кількох сантиметрах від штанги воріт Геннадія Ганєва. Через дві хвилини Леван Кошадзе заробив перспективний штрафний удар перед майданчиком господарів — сам потерпілий вирішив виконати стандартне положення. Леван Кошадзе зі штрафного пробив не вдало — на багато вище воріт Геннадія Ганєва.

На 85-ій хвилині матчу футболісти «Інгульця» провели зразковий перехід з оборони в атаку: Ніка Січінава переправив м’яч у сітку воріт, але взяття воріт арбітри не зафіксували, вгледівши положення поза грою. Через три хвилини господарі ледь собі не «привезли» гол: після «обрізки» на власній половині поля в останній момент Владислав Лупашко зумів у воротарській перехопити передачу на нападника гостей. У атаці-відповіді до розрізної передачі Ігорю Коцюмаки ледь не дотягнувся Антон Шарко і м’яч став «легкою здобиччю» голкіпера гостей Євгена Панченка. Матч завершився впевненою перемогою господарів — 2:0. Гості ж мають дякувати своєму голкіперу Євгену Панченку, який чимало раз їх виручав та не дозволив рахунку бути розгромним.

Матч «Інгулець» — «Черкаський Дніпро» українські любителі футболу мали можливість переглянути у прямій трансляції на телеканалі «Хsport» за підтримки агрофірми «П’ятихатська». Також заплановано проведення на цьому телеканалі прямої трансляції матчу наступного туру Першої ліги «Нафтовик-Укрнафта» — «Інгулець», який відбудеться 9 серпня. Початок о 18.00.

«Інгулець» — «Черкаський Дніпро» — 2:0 (1:0) (Акименко, 38 (пен), 66 (пен))
«Інгулець»: Ганєв, Солдат (Світличний, 45+2), Запорожець, Коцюмака, Гончаренко, Елла Кен (Шарко, 83), Клименко, Павлов, Павелько (Лупашко, 76), Акименко (Мішуренко, 69), Рябушко (Січінава, 58)
«Черкаський Дніпро»: Панченко, Шведенко, Резесідзе, Тарасенко, Сторчоус (Шурубура, 90+2), Крамар, Ічанський, Кошадзе (Тенжицький, 84), Колос, Чорний, Качур (Зоря, 63)
Попередження: Лупашко, 78; Коцюмака, 89 — Шведенко, 65; Зоря, 90.

2017-08-05-2

2017-08-05-3

2017-08-05-4

2017-08-05-5

*Фото Володимира Кіфенка

Більше фото з матчу маєте змогу переглянути в соцмережі «Facebook».