«Інгулець-2» у матчі 4-го туру групи «Б» Другої ліги на виїзді зустрічався з командою «Дніпро».

Зустрічалися у цьому матчі сусіди по турнірній таблиці, які до звітного туру мали по чотири очки. Активніше матч розпочали футболісти «Інгульця-2». Але вже через кілька хвилин гра на «Дніпрі-Арені» вирівнялася. Перший напівмомент створили гравці «Інгульця-2»: з ударом Владислава Тимошевського голкіпер дніпровців справився. А через дві хвилини ударом з лінії штрафного майданчику Олександр Назаренко не переграв голкіпера гостей Максима Гурідова, який перевів м’яч на кутовий. Після подачі з кутової позначки воротам гостей загрожував Денис Костишин, але, на щастя, у нього не вийшов удар по воротах.
У середині першого тайму матчу перспективно у штрафний майданчик гостей входив Денис Костишин — його удар заблокував захисник «Інгульця-2». Гострий контрвипад гостей зупинив захисник господарів Денис Тарадуда, який перехопив передачу на дальню штангу воріт. А на 37-ій хвилині Іван Будняк влучив у створ воріт — на «місці» був голкіпер «Інгульця-2» Максим Гурідов. Через пару хвилин подібний момент був біля воріт господарів: м’яч після удару Кирила Цибіна спіймав голкіпер «Дніпра» Іван Пономаренко. Після подачі Романа Кретова головою по воротах «Дніпра» пробивав Владислав Тимошевський — голкіпер відвів загрозу своїм воротам. Останні 5 хвилин першого тайму пройшли в атаках «Інгульця-2», але користі вони не принесли. На перерву команди пішли з нулями на табло.
На 53-ій хвилині матчу після передачі Дмитра Вергуна Олег Ільїн пробив потужно у дальній кут воріт — 1:0. Не пройшло і двох хвилин як Олег Ільїн вже записав у свій актив результативну передачу: після його передачі з флангу з центру штрафного майданчику м’яч у ворота гостей переправив Денис Костишин. Пропустивши два м’ячі, гості дещо розгубилися і господарі старалися скористатися цим. У одному з епізодів голкіпер Максим Гурідов на мить випередив Сергія Палюха. Роман Кретов розрядив ситуацію біля своїх воріт, випередивши Дениса Костишина.
У середині другого тайму Владислав Росляков з 25 метрів не поцілив у ворота суперника. Через 8 хвилин після розіграшу штрафного удару Роман Кретов не сильно пробив в руки голкіпера «Дніпра». Натиск на ворота господарів не дозволив гостям забити бодай один м’яч. У компенсовані хвилини матчу голкіпер «Дніпра» Іван Пономаренко надійно зіграв, спіймавши м’яч після удару Гіоргі Кобуладзе зі штрафного. Матч завершився з рахунком 2:0 на користь «Дніпра». Долю матчу вирішили дві провальні хвилини у виконанні «Інгульця-2».
У наступному турі, 9 серпня, «Інгулець-2» вдома зіграє з «Нікополем».

«Дніпро» — «Інгулець-2» — 2:0 (0:0) (Ільїн, 53; Костишин, 54)
«Дніпро»: Пономаренко, Кулiнiч, Палюх, Андрушко (Кіричук, 77), Будняк, Тарадуда, Ільїн, Костишин (Поддубний, 69), Назаренко (Михайленко, 73), Войтiховський (Вергун, 39), Назарина (Нечистенко, 89)
«Інгулець-2»: Гурідов, Данильченко, Омельченко (Радівілов, 75), Бесараб, Шишка (Глоба, 46), Жуков (Росляков, 54), Кобуладзе, Король, Цибін (Фхакадзе, 68), Кретов, Тимошевський (Нікулін, 46)
Попередження: Назарина, 87 — Цибін, 45+2; Кретов, 60; Радівілов, 87; Бесараб, 90+3; Кобуладзе, 90+4.

2017-08-05--2-2

2017-08-05--2-3

Відеоогляд матчу:

*Фото і відео офіційного сайту ФК «Дніпро»