Форвард Олександр Акименко є одним із найбільш титулованих футболістів першої ліги, який має всі комплекти нагород. А в сезоні 2013/14 він з алчевською Сталлю ставав найкращим бомбардиром змагань. Останні три роки гравець виступав у «Зіркці» з Кропивницького, вийшов із нею до УПЛ, де провів низку матчів. Але у підсумку футболіст опинився у «Інгульці» і зараз пов’язує свою кар’єру з Петровим. За його словами, такий спокійний населений пункт йому до впододби, адже немає спокус великого міста. Як сам Акименко зізнався у коментарі прес-службі ПФЛ за «Інгульцем» слідкував, багато знав про амбіції, тому над пропозицією Сергія Лавриненка довго не думав.

Стосунки з тренером

- Сергій Лавриненко знав, що я не продовжив свою співпрацю з ФК «Зірка», зателефонував мені і запропонував пограти за «Інгулець», — сказав прес-службі ПФЛ Олександр Акименко. — Я знав про цей клуб чимало, ми і раніше спілкувалися з тренером, навіть коли я грав у «Зірці», то слідкував за виступами» Інгульця». З Сергієм Дмитровичем підтримували гарні стосунки. Я вивчив гру команди, знав про амбіції та завдання клубу. Звичайно, взяв трохи часу на роздуми, адже мав деякі інші пропозиції.

Чудова інфраструктура

- Приїхав у Петрове, поспілкувався з керівництвом клубу і зразу підписав контракт, адже хотів грати. Вже хотілося тренуватися з командою, а не займатися за індивідуальною програмою.  Клубною інфраструктурою задоволений, створено всі умови для футболістів, щоб вирішувати поставлені завдання. Президент – закоханий в футбол, він вже багато зробив для клубу і впевнений, що ще багато чого буде зроблено. Не в кожному клубі є такі поля, чудова база.

Всі умови створено для молодих футболістів. Президент робить все для того, щоб футболісти не звертали уваги на навколофутбольні справи, а думали лише про футбол, — переконує Олександр Акименко. — Молоді футболісти мають всі умови для вдосконалення своєї гри. Я залишився задоволеним умовами для тренування, побутом.  Хочу допомогти клубу досягти тих цілей, які вони перед собою ставлять.

Дружній колектив

- В «Інгульці» хороша команда, дружний колектив, всі футболісти молоді, перспективні. Є й футболісти, які пограли, вони діляться своїм досвідом.  Звичайно, велика заслуга в створенні дружньої атмосфери належить Сергію Лавриненку. Та й хлопці зібралися приязні.

Стабільність футболістів

- У півзахисті грають футболісти зі своїм почерком і здібностями. Комфортно з усіма. Рябушко гарний футболіст, допоміг мені забити «Жемчужині». Комфортно з Клименком, Запорожцем, хлопці молоді, але водночас виступають стабільно на високому рівні.  Футболісти виконують великий обсяг роботи. З нападників виділяється Січінава – здібний хлопець, в якого велике футбольне майбутнє. Елла — пластичний гравець, може віддати гостру розрізаючи передачу. Думаю, що хлопці, які прийшли в команду разом зі мною теж допоможуть.

Виправляємо помилки

- Причини поразки у Щасливому знаємо, говорили з партнерами. Але поки повноцінно не розбирали гру, тренери обов’язково вкажуть на наші помилки, — впевнений Олександр Акименко. – Важливо забути про цю поразку і рухатися далі. Ми вже зробили висновки і в майбутньому намагатимемося не повторювати помилок.

Сучасний футбол

- Поки що не можу сказати про зміни, які відбулися в Першій лізі за останні кілька років. Команди як і раніше тактично грамотні. Можливо, вони стали більш тактично гнучкими, адже працюють молоді тренери, які більше уваги приділяють тактичній підготовці. Бійцівські якості на високому рівні, гравці віддаються на футбольному полі. Більшість команд намагаються грати в сучасний футбол. Зараз всі клуби більш менш рівні, тому чемпіонат буде привабливим для вболівальників, інтрига зберігатиметься до кінця. Подобається, що зараз краще інформаційне висвітлення змагань, є огляд після турів, звіти і багато відеоматеріалів.

Добавить комментарий

Для отправки комментария вы должны авторизоваться.