5 серпня «Інгулець-2» у матчі 4-го туру Другої ліги на «Дніпро-Арені» зустрінеться з ФК «Дніпро». Початок о 18.00.

Представляємо майбутнього суперника. Історія ФК «Дніпро» розпочинається у 1918 році. Тоді при ремісничо-технічних класах, що готували кадри для Брянського металургійного заводу, з’явилася команда під назвою «БРІТ» (Брянський робочий індустріальний технікум). З 1925 року команда стала називатись «Петровець», а в 1936 році «Сталь» (нова назва команди) дебютувала в Кубку СРСР.У 1949 році дніпропетровська «Сталь» була перейменована в «Металург».
Наприкінці 1961 року дніпропетровська команда стала називатися «Дніпром». У 1963 році дніпряни дебютували в другій групі класу «А». У 1968 році клуб очолив молодий 29-річний наставник Валерій Лобановський. Три роки знадобилося Валерію Васильовичу для того, аби вивести «Дніпро» в еліту радянського футболу. Свій перший сезон у «вишці» дніпряни завершили на шостому місці. У жовтні 1973 року Валерій Лобановський перейшов працювати до київського «Динамо». Команда так і не знайшла тренера рівня, співрозмірного Лобановському, відтак у 1978 році дніпропетровці вилетіли з вищої ліги.
За два роки «Дніпро» повернувся до вищої ліги. В еліті, команда стала міцним середняком. А сезон 1983 року назавжди вписаний в історію дніпропетровського «Дніпра» золотими літерами, адже наші суперники стали чемпіонами СРСР. На європейській арені команда дійшла до чвертьфіналу Кубку чемпіонів, здолавши таких суперників, як турецький «Трабзонспор» та болгарський «Левскі». Французький «Бордо» вибив українців з єврокубку, перемігши в серії пенальті.
Всього з 1983 по 1989 рік дніпряни по два рази здобули кожен комплект нагород чемпіонату, а в 1989 році також стали також володарями Кубку СРСР.
Перший чемпіонат незалежної України дніпропетровці завершили на третьому місці. А в наступному сезоні «Дніпро» у впертій боротьбі з киянами завоював срібні медалі чемпіонату України, хоча команди й набрали однакову кількість очок.
Після п’ятого чемпіонату України спонсором дніпропетровського клуб став банк «Приватбанк». Команда двічі займала третє місце в чемпіонаті. Успішним для колективу можна назвати сезон 2003/04 років, в якому «Дніпро» пробився до весняної частини Кубка УЄФА. Найбільш цікавим є той факт, що за час виступів в чемпіонатах України «Дніпро» 11 разів займав четверте місце в турнірі, що є рекордом.
Восени 2010 року до Дніпропетровська був запрошений відомий іспанський наставник Хуанде Рамос. Два роки знадобилося тренеру, щоб зробити «Дніпро» дійсно сильною командою. Восени 2012 року наші суперники виграли свою групу в Лізі Європи, у чемпіонаті всерйоз претендували на «срібло», та от невдачі весною відкинули команду на все ж те набридле четверте місце. Наступного сезону «Дніпро» завоював срібні медалі УПЛ та знову вибув з 1/16 фіналу Ліги Європи. Хуанде Рамос не захотів продовжувати контракт, тож дніпрян очолив Мирон Маркевич. У перший же сезон його роботи команда дійшла до фіналу Ліги Європи, в якому поступилася «Севільї». У минулому сезоні «Дніпро» на чолі залишили еліту українського футболу. У нинішнє літнє міжсезоння команда повністю омолодилася. На тренерському містку теж відбулася зміна: Дмитро Михайленко перейшов до новоствореної команди «Дніпро-1», а «Дніпро» очолив Олександр Поклонський.

Заявка «Дніпра» на Другу лігу сезону 2017/2018 років:

zayavka-dn-1

zayavka-dn-2