Головний тренер «Інгульця» Сергій Лавриненко прокоментував переможний кубковий матч з ФК «Полтава» (3:1).

- У порівнянні з попереднім матчем з «Жемчужиною» у стартовому складі команди сталися суттєві зміни. Не було боязні за результат матчу?
- Зробили ротацію складу. На кого пішло навантаження на зборі та на перших матчах Першої ліги дали відпочити. Три гри на тиждень складно грати. Також бажали перевірити найближчий резерв команди. Хлопці, що вийшли на футбольне поле, виконали те, що від них вимагали. Проявили добре себе. Радує, що молоді футболісти не розгубилися і зіграли достатньо на не поганому рівні. Ми поставили максимальне завдання перед футболістами: перемагати у будь-якому матчі. Наша ціль – мати конкуренцію на будь-якій позиції. Той, хто сильніший на даний момент, гратиме. Не залежності від того, які прізвища будуть на футболках. Тоді ростимуть футболісти. У звітному матчі продемонстрували хороший показник реалізації гольових моментів. Пропустили м’яч. Припустився помилки Роман Світличний, який намагався зберегти м’яч та «витягнути» суперника на себе. Він після того дуже переживає. Помилки бувають у всіх. Головне, що зуміли потім забити два м’ячі, показавши характер. Якщо команда так буде додавати у грі, то матиме хороше майбутнє. Відзначу, що після гри президент ФК «Інгулець» Олександр Григорович Поворознюк зайшов до роздягальні – подякував футболістам за гру та озвучив суму преміальних за перемогу над «Полтавою», яка порадувала гравців. Це ще більше мотивує футболістів на наступні матчі. Також хочу подякувати вболівальникам за хорошу підтримку нашої команди; їх не злякала спекотна погода і вони прийшли на стадіон.

- У наступному етапі Кубка України гратимуть 14 команд-переможниць другого попереднього етапу та шість команд Прем’єр-Ліги України. Якого наступного суперника бажаєте отримати?
- Моє побажання щодо наступного суперника: не важливо що буде за суперник, основне якби грати вдома. Глибини складу не маємо. Молоді футболісти теж мають відпочивати; їм вже через кілька днів грати у складі «Інгульця-2» проти «Суднобудівника».