У матчі другого попереднього етапу Кубка України «Інгулець» вдома зустрічався з ФК «Полтава».
У порівнянні з матчами Першої ліги наставники обох команд змінили склади, давши пограти футболістам, які у перших двох турах не мали повноцінного місця у «старті». Якщо проаналізувати стартовий склад господарів, то помічаємо, що лише Віталій Рябушко грав у «основі» в попереднього матчу з «Жемчужиною». Антон Шарко, Олексій Павелько, Олександр Мішуренко та Роман Світличний у тому матчі виходили на заміни. Роман Кретов, Микита Данильченко, Микита Жуков, Павло Бесараб грали у складі «Інгульця-2» проти сімферопольської «Таврії» у Другій лізі. Щодо полтавчан, то у порівнянні з переможним матчем з «Десною» (2:1) у стартовому складі вийшли знову два футболісти: Богдан Кушніренко і Вадим Парамонов. Віталій Сокуренко, Вадим Страшкевич, Дмитро Олійник і Олександр Голіков у протистоянні з чернігівчанами після перерви з’являлися на заміни.
Перша половина першого тайму матчу пройшла без небезпечних моментів. Більше м’яч контролювали футболісти «Полтави», але досягти успіху не зуміли. Футболісти «Інгульця» впевнено тримали оборонні редути; при першій же можливості старалися проводити контратаки.
На 25-ій хвилині матчу господарі виконали хороший перехід з оборони в атаку лівим флангом: після подачі з флангу захисник гостей на дальній штанзі завадив головою пробити футболісту «Інгульця» — м’яч потрапив до Антона Шарка, який з 15 метрів пробив вище воріт. Через дві хвилини гості відповіли своїм моментом: Юрій Фоменко звільнився від опікуна і віддав передачу Страшкевичу – Вадим з розвороту пробив поруч з ближній нижнім кутом воріт Єгора Поповича.
За кілька хвилин до завершення першої половини зустрічі гості порушили правила на лівому фланзі захисту: Віталій Рябушко зі штрафного подав у центр штрафного майданчику полтавчан і Олександр Мішуренко ударом головою відкрив рахунок. Зазначимо, що перший удар у створ воріт гостей завершився забитим м’ячем.
На останній хвилині тайму гості могли зрівняти рахунок, але Єгор Попович вчасно перехопив передачу на Юрія Фоменка, що без опіки перебував на дальній штанзі воріт. Перший тайм завершився з рахунком 1:0 на користь «Інгульця».
Другий тайм матч розпочався з обопільних атак команд. А на 52-ій хвилині після помилки оборони господарів Юрій Фоменко обіграв захисника і «зняв павутину» дев’ятки воріт Єгора Поповича – 1:1. Це перший пропущений м’яч «Інгульця» у офіційних матчах нинішнього сезону. Через дві хвилини на заміну вийшов Ніка Січінава, який у першій своїй атаці намагався загострити ситуацію біля воріт суперника: захисник полтавчан порушив правила проти нього – після подачі Віталія Рябушка на дальній штанзі воріт гості перехопили м’яч. Ще через дві хвилини Віталій Рябушко пішов на загострення ситуації – вийшовши на хорошу позицію, за 16 метрів від воріт, виконав проникаючу передачу у штрафний майданчик гостей, але на неї ніхто з партнерів не відгукнувся.
Захисник полтавської команди Богдан Кушніренко припустився грубої помилки у власному штрафному майданчику: вибив м’яч на Жукова і Микита цим сповна скористався – 2:1. Через пару хвилин свою майстерність продемонстрував голкіпер «Інгульця» Єгор Попович, який «потягнув» удар у правий кут від себе.
На 83-ій хвилині матчу гості порушили правила проти Антона Шарка: Роман Світличний зі «стандарту» подав у штрафний майданчик – захисники гостей вибили м’яч на його кут і Роман Кретов потужно пробив у дальній верхній кут воріт полтавчан – 3:1. До завершення матчу рахунок не змінився. Команда «Інгулець» вийшла до 1/16 фіналу Кубка України, у якому братимуть участь 20 команд — 14 переможців другого попереднього етапу і 6 команд Прем’єр-ліги (учасники «другої шістки» Прем’єр-Ліги України минулого сезону).
Відзначимо, що матч «Інгулець» — ФК «Полтава» українські любителі футболу мали можливість переглянути у прямій трансляції на телеканалі «Хsport» за підтримки агрофірми «П’ятихатська». Також заплановано проведення на цьому телеканалі прямої трансляції матчу третього туру Першої ліги «Арсенал-Київ» — «Інгулець», який відбудеться 30 липня.

«Інгулець» — «Полтава» — 3:1 (1:0) (Мішуренко, 43; Жуков, 63; Кретов, 83 – Фоменко, 52)
«Інгулець»: Попович, Кретов, Бесараб, Данильченко, Світличний, Жуков, Медведєв, Рябушко (Росляков, 69), Павелько (Омельченко, 60), Шарко, Мішуренко (Січінава, 55)
«Полтава»: Кринський, Бородай, Параманов, Кушніренко, Голіков, Сокуренко, Покотилюк (Недоля, 71), Страшкевич (Трояновський, 72), Савченко, Олійник (Бараннік, 77), Фоменко
Попередження: Павелько, 22; Шарко, 33 – Кушніренко, 65; Бородай, 73; Парамонов, 90.

2017-07-26-1

2017-07-26-2

2017-07-26-4

2017-07-26-5

2017-07-26-6

Результати інших матчів другого попереднього етапу розіграшу Кубка України з футболу сезону 2017/2018 років:
«Геліос» (Харків) — «Оболонь-Бровар» (Київ) – 0:0 (по пен. 3:1)
«Енергія» (Нова Каховка) — «Жемчужина» (Одеса) – 1:4
«Рух» (Винники) — «Гірник-Спорт» (Горішні Плавні) – 1:3 (в додатковий час)
«Демня» (Демня, Львівської області) — «Полісся» (Житомир) – 1:0
«Нікополь» (Нікополь) — «Арсенал-Київ» (Київ) – 0:1
«Агробізнес» (Волочиськ) — «Нафтовик-Укрнафта» (Охтирка) – 2:2 (по пен. 5:4)
«Нива» (Тернопіль) — «Прикарпаття» (Івано-Франківськ) – 0:2
«Авангард» (Краматорськ) — МФК «Миколаїв» (Миколаїв) – 1:0
«Десна» (Чернігів) — «Балкани» (Зоря, Одеської області) – 4:0
«Колос» (Ковалівка, Київської області) — «Черкаський Дніпро» (Черкаси) – 3:2
«Львів» (Львів) — «Волинь» (Луцьк) – 3:0
«Дніпро-1» (Дніпро) — «Суми» (Суми) – 2:0
Матч «Таврія» (Сімферополь) — «Нива» (Вінниця) відбудеться завтра, 27 липня.

Фото Володимира Кіфенка

Більше фото з матчу у .