Головний тренер «Інгулець» Сергій Лавриненко поділився своїми враженнями від переможного матчу з одеською «Жемчужиною» (1:0).

- Поділіться, будь ласка, загальними враженнями від матчу з «Жемчужиною».
- Ми розуміли, що граємо з серйозним суперником. «Жемчужина» — переможець Другої ліги. У літнє міжсезоння одеська команда зберегла свій «кістяк» плюс точкове підсилення. І Анатолій Діденко, і Дмитро Клімаков, і Антон Хромих — це футболісти, які пограли на хорошому рівні. Тому колектив достатньо зіграний. Вивчали суперника. Чимало моментів у нас вийшло, з того що награвали на тижневому циклі. Забили гол, ще кілька моментів мали. Був перехід з оборони в атаку, що планувалося. Корективи дещо внесла погода: була спека. Хлопці на максимумі своєму постаралися зіграти, але не все у нас вийшло. У нас нова команда. У цьому складі, який вийшов на гру, 5 чоловік нові. Потрібен час, щоб зігратися. Радує те, що ми другий матч поспіль граємо на «нуль». Я завжди говорив і буду повторювати: позаду «нуль» і це завжди щонайменше одне турнірне очко. Попереду момент реалізуємо, і так потихенько будемо виконувати завдання, яке ставить перед нами президент клубу.

- Владислав Лупашко у цьому матчі вийшов з перших хвилин. Наскільки він виконав установку на гру?
- В цілому тим об’ємом роботи, який він виконав, я задоволений. Нам раніше не вистачало такого гравця, який може вчасно підказати. Може він ще функціонально до кінця не готовий, адже з нами працює менше тижня. Потрібен час, щоб він набрав фізичні кондиції. Його досвід та вміння грати у футбол нам допоможуть. Я з ним працюю не один рік і знаю, що він добре ввіллється у колектив. Добавить нам солідності у центрі поля. Я радий за Олександра Акименка, який другу поспіль забиває. Дає можливість перемагати у цих матчах. У лінії атаки у нас хороша конкуренція. Ми з президентом клубу обговорювали ці моменти — грати буде сильніший. Той, хто сильніший на даний момент, гратиме. Не залежності від того, які прізвища будуть на футболках.

- Був момент у грі, коли Ви обговорювали його з арбітром. Що це був за момент?
- Було кілька рішень, які на мою думку, арбітр не так трактував. Я не берусь критикувати рішення арбітрів. Потрібно охолонути, подивитися та вивчити ті моменти. Завжди після 60-70 хвилин градус гри підвищується. Емоційність дала про себе знати. Радує те, що ми у цій грі досягли результату. Будемо думати про наступні матчі. Через три дні кубкова гра і в неділю гра з «Арсеналом», який у цьому турі здобув перемогу. То ж очікується не простий матч.