Наставник одеської «Жемчужини» Денис Колчин проаналізував гру з «Інгульцем».

- Мені сподобалася гра. На жаль, не вдалося все зробити. Напруга відчувалася. Достойний суперник нам протистояв. Завжди подобалася команда «Інгулець». У звітній грі вони підтвердили реноме одного з лідерів Першої ліги. Я думаю нам вдалося зіграти достойно з цією командою. На жаль, не досягли позитивного результату. Хлопцям подякував за гру. Не все виходило. Я думаю, що нічийний результат був заслуженим.

- Відчувається різниця між першим та другим таймами матчу?
- Так. Наші новачки дещо «тушуються». Мені так здається. Приходиться їх заспокоювати, підганяти. Це все досвід, який відразу не приходить. Я сподіваюсь, що хлопці ці уроки засвоюють. Виконаємо роботу над помилками, зробимо висновки і рухатимемося далі. Попереду чимало серйозних ігор. Ми не маємо права зараз посипати голову попелом. Кубок попереду, серйозна гра з «Геліосом» в Одесі. Нам розслаблятися і довго страждати немає часу.

- Дмитро Клімаков у минулому сезоні виступав у складі «Інгульця». Влітку він перейшов до Вашої команди. Влився у гру команди?
- Хлопець добре влився у колектив. Хороша, порядна людина. Ми задоволені ним. Я думаю, що цим все сказано.

- На Вашу думку, на скільки команда виконала установку на гру?
- Ми програли. Не все вийшло. Граючи другу гру в історії молодого клубу в Першій лізі, зіграли достойно. Хоча ставимо завдання завжди грати на перемогу. Не все вийшло. Суперник не все дозволив.

- Які завдання президент клубу поставив перед командою на дебютний сезон у Першій лізі?
- Конкретного завдання не поставив. У нас йде перевірка бою. Ми аналізуємо, випробовуємо наших хлопців і себе та стараємося оперативно робити висновки, адже часу довго розкачуватися у нас немає.