Новобранець «Інгульця» Олександр Акименко про дебютний офіційний матч, рівень Першої ліги та наступного суперника.

- Цього літа Ви перейшли до «Інгульця». Скажіть, будь ласка, чи пристосувалися вже до нового колективу?
- Зателефонував мені Сергій Лавриненко і запропонував перейти до «Інгульця». Я взяв певний час для роздумів. Були пропозиції закордону, але я вирішив бути по ближче до сім’ї. Дитина ходить до школи у Кропивницькому. Моя сім’я приїздила до Володимирівки, де розташована навчально-тренувальна база ФК «Інгулець». Їм все сподобалося. Краще бути ближче до своєї сім’ї. Досить швидко оформив свої відносини з ФК «Інгулець». З приводу пристосування до нового колективу, то з кількома теперішніми партнерами раніше грав у одній команді. У «Інгульці» підібрався хороший колектив однодумців.

- Як Вам умови у ФК «Інгулець»?
- У футбольному клубі все створено для футболіста. Окрім того, чимало планується зробити щодо інфраструктури та розвитку футболу на цій місцевості. Маємо хороші умови тренування. Президент клубу Олександр Григорович Поворознюк старається зробити для команди та шанувальників футболу все на високому рівні. І ще чим мене зацікавив ФК «Інгулець»? Я люблю працювати у клубах, де спокійна атмосфера. Для футболістів немає спокус, щоб розважатися, а навпаки: спокій. Ми знаходимося у не великому населеному пункті, і це мене влаштовує. Можна думати лише про футбол. База, тренувальні поля – все поруч. Все створено для тренувань.

- Як оціните свій дебютний офіційний матч в складі «Інгульця»?
- Думаю, що дебют вдався. Команда добре зіграла. Тренери розібрали суперника і зуміли нам донести їх слабкі місця. Ми використали створені моменти. Це перша гра. Варто забувати цей матч і готуватися до наступного.

- Приємно потрапляти до символічної збірної першого туру Першої ліги за версією сайту «Sport Arena»?
- Так, звісно. Приємно, що мою гру оцінили спеціалісти. Щоб потрапити до символічної збірної, варто, перш за все, щоб моя команда успішно зіграла. А вже потім при її позитивному результаті відзначають кращих гравців матчу.

- Пройшов лише перший тур Першої ліги нинішнього сезону. Чи можна вже зараз сказати, щоб чемпіонат може бути досить цікавим?
- Можна. Взагалі Чемпіонат України серед команд Першої ліги завжди вирізнявся захопленістю і хорошим рівнем. У попереднім двох сезонах явними фаворитами турніру були відповідно кропивницька «Зірка» і маріупольський «Іллічівець». У нинішньому сезоні складно виокремити явного фаворита змагань. Навряд чи якась команда зуміє систематично здобувати перемоги. Потрібно прямувати до того, щоб гарно зіграти і прийде результат.

- Що можете сказати про наступного суперника – одеську «Жемчужину»?
- «Жемчужина» — дебютант Першої ліги. У її складі поєднано досвід та молодість. Кілька гравців мають досвіду виступів у командах Прем’єр-Ліги України. Одеська команда добре стартувала – виграла у міцного «Миколаєва», перед тим стала переможницею Другої ліги. Нині футболісти «Жемчужина», на мою думку, перебуваються у хорошому психологічному стані.

- Чи з кимось з нинішніх гравців одеситів приходилося раніше грати в одній команді?
- Цього літа до одеської «Жемчужини» перейшов Антон Хромих, з яким я грав у алчевській «Сталі» в 2013-2014 роках.

- Дякую за інтерв’ю! Бажаю успіхів на футбольному полі!
- Дякую!