У Краматорську відбувся матч 1-го туру Чемпіонату України серед команд Першої ліги «Авангард» — «Інгулець».
У стартових складах обох команди вийшло по кілька новобранців. Також варто відзначити, що останні поповнення залишилися у лавах запасних – Ігор Коротецький та Владислав Лупашко.
Після завершення навчально-тренувального збору головний тренер «Інгульця» Сергій Лавриненко дав інтерв’ю клубній прес-службі. Одне з питань стосувалося звітного матчу. Чи не було бажання змінити спаринг-партнера у останньому контрольному матчі після жеребкування Чемпіонату України? На що, нагадаємо, Сергій Дмитрович відповів: «Наставник «Авангарду» Олександр Косевич добре знає потенціал нашої команди. Ми їх теж. Нічого було скривати. Тиждень в цілому не змінить малюнку гри. Ми прийшли до рішення не відміняти контрольний матч, який вийшов досить бойовим. Обидві команди мали нагоди, щоб відзначитися. Через тиждень ми знову зустрінемося і подивимося як ми підготувалися». І ось минув тиждень й команди зустрілися.
Розпочався матч з неквапливих дій обох команд. Була висока ціна помилки і ніхто не бажав ризикувати, поступово шукаючи слабкі місця в один одного. Перший небезпечний момент у матчі створили футболісти «Інгульця». Після удару Кен Елли м’яч рикошетом від захисника господарів ледь не потрапив до нападника «Інгульця», який перебував перед воротами – його випередив голкіпер суперника Артур Денчук. Через хвилину воротам гостей загрожував Євген Швидкий – намагався перекинути голкіпера, але той спіймав м’яч.
На 13-ій хвилині зустрічі Олег Синьогуб порушив правила проти Євгена Швидкого поруч з власним штрафним майданчиком. Зі «стандарту» Марат Даудов поцілив у стінку гравців гостей, яка складалася лише з двох футболістів. А через шість хвилин гості провели атаку по лівому фланзі: після подачі на ближній штанзі Олександр Акименко виграв боротьбу у свого опонента, але удар вийшов не сильним.
На 30-ій хвилині матчу у ворота господарів було призначено пенальті — Віталій Єрмаков порушив правила проти гравця гостей. З «точки» влучно пробив Олександр Акименко, який поцілив у праву дев’ятку воріт «Авангарду».
Через шість хвилин після подачі з кутової позначки «Інгулець» подвоїв рахунок на табло у Краматорську: після скидки м’яч на ближній штанзі найкраще розібрався Віталій Павлов, який переправив «круглого» у сітку воріт.
На сороковій хвилині матчу гості мали можливість забити третій м’яч: після чудової передачі Кени Елли півзахисник «Інгульця» виходив під кутом на ворота й прострілював паралельно воротам – захисник господарів у самовідданому підкаті перехопив м’яч. Перший тайм матчу завершився з рахунком 2:0 на користь «Інгульця».
На старті другої половини зустрічі краматорська команда створила небезпечний момент біля воріт Геннадія Ганєва: Вадим Шаврін з центра штрафного майданчика головою пробив вище воріт. А на 52-ій хвилині зустрічі Євген Запорожець опинився на сам на сам з голкіпером суперника – капітан «Інгульця» переграв голкіпера ударом в лівий нижній кут воріт. То ж рахунок став 3:0 на користь «Інгульця».
На 62-ій хвилині зустрічі Владислав Шарай заробив пенальті – на думку арбітра проти нього у власному штрафному майданчику порушив правила захисник гостей. Вадим Шаврін з одинадцятиметрової позначки пробив у правий кут від голкіпера – Геннадій Ганєв продемонстрував свою реакцію і парирував пенальті.
На 71-ій хвилині голкіпер гостей Геннадій Ганєв припустився помилки: отримавши м’яч від свого партнера голкіпер вибив м’яч і влучив у Владислава Шарая – «круглий» рикошетом від гравця «Авангарду» пролетів поруч зі штангою воріт «Інгульця». Через хвилину після свого виходу на футбольне поле мав шанс відзначитися Віталій Рябушко, але не переграв голкіпера суперника Артура Денчука.
У компенсовані хвилини матчу після передачі Романа Світличного Віталій Рябушко пробив під перекладину воріт суперника – голкіпер перевів м’яч на кутовий. Матч завершився з рахунком 3:0 на користь «Інгульця». Це перша перемога «Інгульця» над «Авангардом» у історії їх офіційних зустрічей. Варто відзначити надійну гру гостей в обороні та змістовні комбінації попереду, які й принесли успіх.
Матч «Авангард» — «Інгулець» українські любителі футболу мали можливість переглянути у прямій трансляції на телеканалі «Хsport» за підтримки агрофірми «П’ятихатська». Також заплановано проведення на цьому телеканалі прямої трансляції матчу наступного туру Першої ліги «Інгулець» — «Жемчужина», який відбудеться 22 липня. Початок о 19.00.

«Авангард» — «Інгулець» — 0:3 (0:2) (Акименко, 33 (пен); Павлов, 39; Запорожець, 52)
«Авангард»: Денчук, Воробей, Єрмаков, Лобов (Коротецький, 77), Ульянов, Полюлях, Малиш (Шарай, 54), Даудов, Швидкий (Бринько, 43), Євдокимов, Шаврін
«Інгулець»: Ганєв, Солдат, Запорожець (Мішуренко, 68), Коцюмака, Гончаренко, Елла Кен (Січінава, 60), Клименко, Павлов, Павелько (Лупашко, 78), Синьогуб (Світличний, 88), Акименко (Рябушко, 83)
Попередження: Євдокимов, 35; Ульянов, 64; Коротецький, 90+2 — Синьогуб, 13.