Сьогодні у селі Володимирівка «Інгулець-2» приймав запорізький «Металург».

Це був матч стартового туру Другої ліги сезону 2017/2018 років. Зустріч розпочалася жваво. Господарі з перших хвилин почали тиснути на ворота запоріжців. «Металург» же на 16-ій хвилині матчу відповів ударом з меж штрафного майданчику – голкіпер «Інгульця-2» Максим Гурідов спіймав м’яч.
На 18-ій хвилині матчу у швидкій атаці нападник господарів увійшов у штрафний майданчик суперника і проти нього порушив правила захисник гостей – пенальті. Ударом з «точки» рахунок відкрив Євген Немтінов. Півзахисник господарів пробив у правий верхній кут воріт – голкіпер вгадав напрямок польоту м’яча, але до «круглого» не дістався. У середині тайму Роман Кретов мав шанс подвоїти рахунок, але з центру штрафного майданчику не влучив у створ воріт.
На 38-ій хвилині матчу після «обрізки» у центрі поля гості провели стрімкий контрвипад: Денис Бережний з близької відстані пробив вище воріт Гурідова. Але це був лише «дзвінок» для воріт «Інгульця-2». Вже через хвилину запоріжці зрівняли рахунок: автором голу став Сергій Керножицький, який у першій частині минулого сезону виступав у складі дублю кропивницької «Зірки». Наприкінці першого тайму гості залишилися в меншості: за грубе порушення правил у центрі поля другу жовту картку отримав Артем Захаров.
Загалом перша половина зустріч пройшла за переваги господарів, лише 5-тихвилинний інтервал часу запоріжці можуть занести собі в актив – із 36-ої по 41-у хвилини гравці «Металурга» провели кілька змістовних атак, одна з яких завершилася взяття воріт Максима Гурідова.
Зі старту другого тайму господарі перебували на половині поля суперника, шукаючи щастя біля їх воріт. А забити м’яч вдалося на 57-ій хвилині матчу. Через дві хвилини після виходу на заміну Гіоргі Кобуладзе ударом у ближній кут воріт забив м’яч – 2:1. Через кілька хвилин Владислав Тимошевський заробив перспективний штрафний удар: Владислав Росляков пробив вище воріт. На 64-ій хвилині зустрічі нападник запоріжців Денис Бережний «обікрав» останнього захисника «Інгульця-2» і, вийшовши під кутом один на один з голкіпером, пробив поруч з дальньою штангою воріт. А вже через хвилину спрацювало старе футбольне правило «не забиваєш ти – забивають тобі»: Руслан Нікулін вийшов на «побачення» з голкіпером запоріжців і ударом у нижній лівий кут воріт встановив рахунок 3:1.
Мали шанс відзначитися Владислав Росляков та Владислав Тимошевський. А на 74-ій хвилині матчу Гіоргі Кобуладзе виходив один на один з голкіпера, але згаяв мить для удару і захисник «дістав» грузинського легіонера господарів. На 76-ій хвилині матчу хорошу реакцію проявив голкіпер «Інгульця-2» Максим Гурідов, який спіймав м’яч після удару головою гравця запоріжців (замикав подачу з кутової позначки) з центру штрафного майданчику.
Стрімкий перехід з оборони в атаку і господарі забили четвертий м’яч: автор голу став Владислав Тимошевський. Через дві хвилини господарі після ефективного вибивання м’яча через себе з опорної зони отримали шанс для контратаки – завершував комбінацію Владислав Тимошевський – м’яч пролетів поруч з ближньою штангою воріт запоріжців. На 85-ій хвилині матчу Андрій Глоба реалізував вихід один на один з голкіпером. Гра у запоріжців зовсім розладналася і у їх ворота влетів ще один м’яч: з передачі Владислава Рослякова відзначився Роман Кретов – 6:1. З цим рахунком матч і завершився. «Інгулець-2» у нинішньому сезоні стартував з розгромної перемоги.
У наступному турі, 22 липня, «Інгулець-2» на виїзді зустрінеться із сімферопольською «Таврією». Матч пройде у Новій Каховці.

«Інгулець-2» — «Металург» — 6:1 (1:1) (Немтінов, 19 (пен); Кобуладзе, 57; Нікулін, 66; Тимошевський, 79; Глоба, 85; Кретов, 87 – Керножицький, 38)
«Інгулець-2»: Гурідов, Кретов, Данильченко, Омельченко, Бесараб, Шишка, Нікулін (Капотя, 90+1), Немтінов (Тимошевський, 58), Жуков (Кобуладзе, 55), Глоба (Цибін, 89), Росляков
«Металург»: Шовкун, Божий, Захаров, Керножицький, Довбиш, Єфімчук, Сентябов (Пеліх, 61), Бережний, Башинський, Петровський (Батраченко, 75), Черніков.
Вилучення: Захаров, 45.