Сьогодні стартували Чемпіонати України серед команд Першої та Другої ліг сезону 2017/2018 років.

Відбулося по одному матчу у кожній з ліг. У Першій лізі «Жемчужина» приймала «Миколаїв». Вже на сьомій хвилині гравець господарів Михайло Шестаков відкрив рахунок, забивши дебютний м’яч одеситів у Першій лізі і перший м’яч у лізі нинішнього сезону. Після перерви команди обмінялися забитими м’ячами.
«Жемчужина» (Одеса) – «Миколаїв» — 2:1 (1:0) (Шестаков, 7, 87 – Сікорський, 51)
18.00. «Гірник-Спорт» — ФК «Полтава»

В Івано-Франківську відбувся матч групи «А» Другої ліги «Прикарпаття» — «Агробізнес». Цей матч був знаковим для обох команд. Івано-франківці повернулися до історичної назви «Прикарпаття». «Агробізнес» з Волочиська дебютував у Другій лізі. У першій половині зустрічі команди обмінялися забитими м’ячами. У середині другого тайму матчу гості «схилили шальки на свою користь». А наприкінці зустрічі гості довели рахунок до розгромного — 5:2.
«Прикарпаття» (Івано-Франківськ) — «Агробізнес» (Волочиськ) – 2:5 (1:1) (Худобяк, 40; Кузьмин, 65 – Груша, 12, 63, 90+2; Темнюк, 68; Семенець, 89)