Футбольний клуб «Інгулець» підписав контракт з півзахисником Владиславом Лупашко.

Владислав Лупашко народився 4 грудня 1986 році у місті Білгород-Дністровський (Одеська область). Вихованець ДЮСШ м. Білгород-Дністровський (тренер — Володимир Анатолійович Крейтер), у ДЮФЛ України грав за УФК (Дніпропетровськ).
16 серпня 2003 року дебютував на професіональному рівні у домашній грі «Борисфена-2» (Бориспіль) проти «Чорногори» (Івано-Франківськ) у другій лізі. У квітні-червні 2014 року грав у складі «Інтеру» (Боярка). Сезон 2004/2005 років провів у команді «Борисфена» (Бориспіль). У 2006–2007 роках виступав за донецький «Металург». Упродовж 2008 року грав за «Княжу» (Щасливе) у першій лізі, поки клуб не було розформовано.
У лютому 2009 року перейшов до ФК «Львів». У команді дебютував 28 лютого 2009 року в матчі проти дніпропетровського «Дніпра» (1:1). За підсумками сезону 2008/2009 «Львів» залишив вищий дивізіон, а Владислав Лупашко провів 13 матчів. Влітку 2009 року в його послугах був зацікавлений одеський «Чорноморець», але Владислав залишився у Львові.
Vladislav-LupashkoВлітку 2010 року став гравцем прем’єр-лігової «Оболоні», за яку виступав до кінця 2012 року, поки команда не знялась зі змагань.
На початку 2013 року підписав контракт з першоліговою «Буковиною», але вже влітку повернувся до еліти, перейшовши на правах вільного агента в «Іллічівець». У січні 2015 року підписав контракт із «Зіркою». З того часу до цього літа, коли залишив «Зірку», провів у складі кропивничан 69 офіційних матчів, забив один м’яч. У кількох матчах «Зірки» Владислав Лупашко виходив з капітанською пов’язкою.

Досягнення:
Переможець турніру другої ліги в сезоні 2007/2008 рр. (група «А») в складі «Княжої» (Щасливе)
Переможець турніру першої ліги в сезоні 205/2016 рр. у складі «Зірки» (Кропивницький).

Відео голу у виконанні Владислав Лупашко (Ліга Парі-Матч. 3-ій тур. «Олімпік» — «Зірка». 69-а хвилина):