Сьогодні у Будинку футболу відбулося жеребкування другого попереднього етапу розіграшу Кубку України сезону 2017/2018 років.
На цьому етапі змагань участь беруть 13 переможців першого попереднього етапу та 15 команд Першої ліги, загалом — 28 команд. Базовий день проведення матчів – 26 липня.
Згідно жеребкування «Інгулець» зіграє з ФК «Полтава». Господарем матчу другого попереднього етапу розіграшу Кубку України буде ФК «Інгулець».
Інші пари:
Енергія — Жемчужина
Колос — Черкаський Дніпро
Демня — Полісся
Десна — Балкани
Львів — Волинь
Дніпро-1 — Суми
Геліос — Оболонь-Бровар
Нива Тернопіль — Прикарпаття
Авангард — Миколаїв
Таврія Сімферополь/Скала* — Нива-В
Агробізнес — Нафтовик-Укрнафта
Нікополь — Арсенал-Київ
Рух — Гірник-Спорт

Базовий день матчів — 26 липня. Господарем поля є команда, яка виступає в лізі нижчим за рангом. Якщо зустрічаються команди однієї ліги, то господарем є команда, яка мала непарний номер при жеребкуванні.

* У зв’язку з неявкою команди Скала (Стрий) на матч першого попереднього етапу Кубка України, питання переможця зазначеної пари буде розглядатися Контрольно-дисциплінарним комітетом ФФУ.