Збірна Кіровоградської області, яка була сформована на базі «Інгульця-3», виступала у фінальній частині Кубка регіонів УЄФА. У групі зуміла здобути очко у протистоянні з «Лісабоном» (тричі вели у рахунку, але наприкінці зустрічі втратили перемогу) і поступилися «Стамбулу» й «Лісабону». Про перебування збірної Кіровоградської області у Туреччині та участь у фінальній частині Кубка регіонів УЄФА розповів наставник команди Андрій Вікторович Кононенко.

Про старт команди.
Матч проти турецького «Стамбулу» був найскладнішим. Це третій день на Туреччині. Не просто акліматизуватися до місцевих умов. У матчі з туркам припустилися не властивих помилок. Господарі на емоціях видали найкращу гру на цих змаганнях.

Про втрачену перемогу у матчі з «Лісабоном».
Зустріч з португальцями — одна з кращих у нашому виконанні. Добре розібрали суперника на теоретичному занятті. Нам не пощастило – тричі вели у рахунку і зіграли внічию. При рахунку 3:2 була чудова можливість забити четвертий м’яч і вирішити долю зустрічі. Натомість пропустили. А у компенсовані хвилини матчу при рахунку 3:3 ще один стовідсотковий шанс не реалізували.

Про останній матч на турнірі.
Перекроївши склад, не погано зіграли проти хорват (вони вийшли до фіналу, у якому перемогли ірландський «Регіон-2» і завоювали Кубок регіонів УЄФА). «Загреб» поберіг 5 футболістів, які мали жовті картки, залишивши на лаві запасних і думаючи про хороший шанс потрапити до фіналу змагань. У першому таймі матчу мали 5 моментів для взяття воріт суперника, але жодним з них не скористалися. А наприкінці тайму пропустили два м’ячі. При першому взятті воріт голкіпера нашої команди, при виході з воріт, трішки підштовхнули і він зіграв не вдало, чим скористався суперник. Відразу пропустили і другий м’яч. Після перерви підсилили гру, граючи у три захисники. Але відігратися не вдалося.

Про умови у Туреччині.
Ми тренувалися та грали на «килимах». Перебували на базі національної збірної Туреччини. Хороші були умови. Це був великий досвід для мене як тренера, так і для футболістів. Вдячний хлопцям за самовіддану гру та виконану роботу. Також висловлюю слова подяки президенту ФК «Інгулець» Олександру Григоровичу Поворознюка за створення умов на змаганнях та забезпечення участі команди у цих змаганнях. Олександр Григорович нас особисто підтримував у Туреччині, живучи футболом 24 години на добу.

ture-0

ture-1

ture-2

Нині Андрій Кононенко вже зосередився на підготовці команди «Інгулець-2» до Другої ліги.