Футбольний клуб «Інгулець» підписав контракт з екс-захисником «Черкаського Дніпра» Романом Гончаренком.

Роман Гончаренко народився 16 листопада 1993 року в селі Поташ Тальнівського району Черкаської області. Вихованець ДЮСШ м. Тальне. У 2010 році виступав у ДЮФЛУ за команду «Зелений Гай (Вознесенськ, Миколаївська область) – провів вісім офіційних матчів. Грав у аматорських клубах ФК «Тальне» та «Іллічівець». З 2013 року виступав у клубі УТК-Ятрань. У 2015 році команда дебютувала в чемпіонаті Черкаської області — Роман у складі клубу відіграв 10 матчів та відзначився одним голом. За підсумками сезону увійшов до символічної збірної Черкаської області.
Наприкінці липня 2015 року перейшов до «Черкаського Дніпра». За черкаський клуб дебютував 31 жовтня 2015 року у переможному (2:1) домашньому поєдинку першої ліги чемпіонату України проти ФК «Полтава». Роман вийшов на поле в стартовому складі та відіграв увесь поєдинок. Першим голом на професіональному рівні відзначився 1 жовтня 2010 року на 17-ій хвилині нічийного (1:1) виїзного поєдинку 12-го туру першої ліги чемпіонату України проти охтирського «Нафтовика». Загалом у складі «Черкаського Дніпра» Роман зіграв 46 офіційних матчів та відзначився одним голом.

Досягнення:
Срібний призер чемпіонату України серед команд Першої ліги сезону 2015/2016 років.