У Запоріжжі відбувся контрольний матч «Авангард» (Краматорськ) – «Інгулець».

Матч пройшов за переваги команди «Інгулець». У середині першого тайму зустрічі голкіпер краматорської команди порушив правила у власному штрафному майданчику проти Романа Кретова не призначив пенальті. А на 30-ій хвилині матчу захисник «Авангарду» при подачі з кутової позначки рукою затримав нападника «Інгульця» Антона Шарко – на цей раз арбітр зафіксував порушення правил і призначив пенальті. З «точки» результативно пробив Артем Прошенко. Цей забитий м’яч виявився єдиним у зустрічі і приніс перемогу «Інгульцю», хоча після перерви рахунок міг зазнати змін. Владислав Клименко та Олександр Мішуренко не реалізували моменти, пробивши вище воріт. Один небезпечний момент мав нападник «Авангарду», який після подачі кутового пробив вище воріт.
15 липня у Краматорську ці команди зустрінуться вже у офіційному матчі: зустрічі першого туру Першої ліги. Відзначимо, що матч першого туру Першої ліги «Авангард» — «Інгулець» українські любителі футболу матимуть можливість переглянути у прямій трансляції на телеканалі «Хsport» за підтримки агрофірми «П’ятихатська». Початок матчу о 17.00.

«Авангард» — «Інгулець» — 0:1 (0:1) (Прошенко, 30 (пен))
«Інгулець»: Попович (Ганєв, 46), Кретов (Павлов, 46), Данильченко (новачок, 46), Світличний (Солдат, 46), Бесараб (Коцюмака, 46), Прошенко (Клименко, 46), Рябушко (Запорожець, 46), Кобуладзе (Павелько, 46), Немтінов (Синьогуб, 46), Січінава (Акименко, 46), Шарко (Мішуренко, 46)
Попередження: Рябушко, 32; Запорожець, 61; Павлов, 75; новачок, 80; Ганєв, 87.