Сьогодні в Олександрії «Інгулець-2» провів товариський матч. Суперником була «Олександрія» (U-19).

У складі «Інгульця-2» у звітній зустрічі вийшли переважно потенційні новачки команди. З нинішніх гравців проти олександрійців грали лише Андрій Глоба, Владислав Росляков, Владислав Шишка, Владислав Омельченко та Руслан Нікулін.
«Інгулець-2» провів хороший спаринг з олександрійцями. Гості мали кілька моментів для взяття воріт, одним з яких скористалися: на 20-ій хвилині матчу Андрій Глоба забив переможний матч. Андрій Глоба також мав дві можливості зробити дубль. Владислав Омельченко мав стовідсотковий шанс для взяття воріт, але не переграв голкіпера суперника. Олександр Григорович Прошенко залишився задоволений грою кількох потенційних новобранців команди.
Зазначимо, що гравці «Інгульця-2» Павло Бесараб, Гіоргі Кобуладзе та Микита Данільченко тренуються з першою командою «Інгульця».
Підготовку до наступного сезону «Інгулець-2» 11 липня завершить спарингом з дублем кропивницької «Зірки».

«Олександрія» (U-19) – «Інгулець-2» — (0:1) (0:1) (Глоба, 20)