Президент Професіональної футбольної ліги України Сергій Макаров став гостем ефіру на телеканалі XSPORT та порталу XSPORT.ua у вівторок, 04 липня. Було підбито підсумки минулого сезону, з журналістом у студії обговорили стан справ у командах, плани на майбутнє і багато чого іншого.

Повна версія інтерв’ю за посиланням на відеотрансляцію нижче.

Телефір з Сергієм Макаровим відбувся у вівторок, 04 липня, о 13:00.

Президент ПФЛ Сергій Макаров на web-конференції XSPORT підтвердив зняття зі змагань другої ліги команди «Черкаський-Дніпро-2». «Є у нас форс-мажор. Сьогодні вранці надійшов лист від цього клубу. Черкащани не знайшли підтримки від місцевої влади і змушені зняти другу команду. Але зараз ситуація така, що не можуть вони порозумітися з владою і клуб змушений піти на таку міру. «З болем у серці повідомляємо про зняття», — написали вони у листі. Для нас це також боляче як для організаторів змагань. До старту є час, можливо пошукаємо резервні варіанти. Так, клуб отримав атестат від відповідного органу ФФУ. Комітет вивчив документи і повірив у гарантії клубу. У разі, якщо не вдасться знайти заміну, то у групі А гратиме 11 команд».

Офіційний сайт ПФЛ