Сьогодні завершився Чемпіонат України з футболу серед команд Першої ліги сезону 2016/2017 років.

У останньому турі Чемпіонату «Інгулець» на виїзді у Борисполі зустрічався з командою «Арсенал-Київ».
Звітний матч для команд мав турнірне значення у намаганні піднятися у турнірній таблиці. «Арсенал-Київ» до цього матчу перебував на 10-му місці і міг при позитивному результатів з переконливим рахунком та втратою очок конкурентами піднятися на дві сходинки вище. «Інгулець» до матчу підійшов на 13-му місці і міг розраховувати на підвищення на одну сходинку у разі втрати очок ФК «Полтава» та своєї перемоги. Ось такі були передматчеві розклади.
У першій десятихвилинці матчу команди обмінялися небезпечними моментами. Футболісти «Інгульця» першими загрожували воротам суперника: Богдан Боровський зі штрафного пробив у ближній нижній кут воріт – м’яч рикошетом від газону підступно летів у кут воріт, але захисник встиг заблокувати політ м’яча. А вже через хвилину після пострілу Олександра Батальського м’яч рикошетом від Івана Мучака летів у ворота, але голкіпер «Інгульця» Єгор Попович у падінні ногою парирував удар.
На 16-ій хвилині матчу після подачі з кутової позначки з опорної зони пробив Артем Старгородський – голкіпер «Інгульця» Єгор Попович здійснив неймовірни й сейв. Далі команди створили пару напівнебезпечних моментів. Загрожував воротам гостей Павло Федосов, який кілька хвилин до того замінив травмованого Кирила Матвєєва.
А на 34-ій хвилині матчу свою реакцію продемонстрував голкіпер господарів Дмитро Іванов, який «потягнув» удар Віталія Рябушка. Кілька швидких переходів з оборони в атаку по лівому флангу захисту господарів провели гості, але завершальні удари були не влучними. А на 38-ій хвилині зустрічі Артем Старгородський вів Руслана Черненка на вільний простір, але Іван Мучак зумів перехопити передачу на дальню штангу воріт.
На початку другого тайму матчу більше контролювали м’яч футболісти «Інгульця», але небезпечних моментів не створили. На п’ятдесятій хвилині Віталій Рябушко пробив повз ворота суперника. А через сім хвилин господарі виконували штрафний удар – м’яч «прорізав» групу футболістів обох команд і летів у дальній нижній кут воріт – Єгор Попович з труднощами парирував удар.
Футболісти «Інгульця» провели затяжну атаку, яку не зуміли результативно завершити. І вже за мить господарі організували стрімку контратаку і Артем Старгородський реалізував вихід один на один з голкіпером – 1:0. На 71-ій хвилині матчу Кен Елла здійснив індивідуальний прохід по правому флангу і виконав передачу на Євгена Немтінова, який в один дотик відпасував на Запорожця – Євген пробив набагато вище воріт. А через хвилину капітан господарів Артем Старгородський ударом зі штрафного перекинув Єгора Поповича – 2:0.
Ще одну стрімку контратаку провели господарі: Сергій Семенюк пробив поруч з дальньою штангою воріт Єгора Поповича. Гості збільшили тиск на ворота суперника. Для підсилення атаки була проведена заміна: замість захисника Івана Мучака вийшов атакуючий півзахисник Ніка Січінава. А на 82-ій хвилині матчу після передачі Кена Елли Олександр Мішуренко на дальній штанзі воріт якимось дивом не поцілив у створ воріт – м’яч рикошетом від газону перелетів вище перекладини. А вже за мить спрацювало старе футбольне правило: «не забиваєш ти – забивають тобі». З передачі Олександра Батальського Артем Пилипенко у контратаці забив третій м’яч у ворота гостей, поціливши у ближній нижній кут воріт. «Інгулець» провів 15 провальних хвилин, протягом яких пропустив три м’ячі. Всі намагання гостей забити бодай м’яч престижу не увінчалися успіхом. Матч завершився з рахунком 3:0 на користь команди «Арсенал-Київ». Традиція в історії взаємовідносин команд звітної зустрічі не порушилася: господарі матчу здобули перемогу. У підсумку «Інгулець» у Чемпіонаті серед команд Першої ліги сезону 2016/2017 років фінішував на тринадцятому місці, здобувши 38 очок.
Відзначимо, що матч «Арсенал-Київ» — «Інгулець» українські любителі футболу мали можливість переглянути у прямій трансляції на телеканалі «Хsport» за підтримки агрофірми «П’ятихатська».

«Арсенал-Київ» — «Інгулець» – 3:0 (0:0) (Старгородський, 67, 72; Пилипенко, 82)
«Арсенал-Київ»: Іванов, Семчук, Семенюк, Зозуля, Шевченко, Домбровський, Старгородський, Черненко, Матвєєв (Федосов, 26; Пилипенко, 63), Батальський, Кизилатеш (Кікірешко, 83)
«Інгулець»: Попович, Мучак (Січінава, 78), Запорожець, Кен Елла, Коцюмака, Рябушко, Боровський (Немтінов, 68), Джанелідзе (Мішуренко, 54), Павелько, Ткачов, Вечтомов
Попередження: Федосов, 28; Кизилатеш, 54 – Ткачов, 40; Павелько, 83; Запорожець, 85.