У Білій Церкві «Інгулець-2» у 33-му турі Другої ліги зазнав поразки від команди «Арсенал-Київщина».

Цей матч для господарів був останнім офіційним у нинішньому сезоні. Задля збереження прописки у Другій лізі їм потрібна була перемога і вони її добилися. Долю матчу вирішив швидкий м’яч, автором якого став Денис Бреус.
Після цієї поразки «Інгулець-2» продовжує перебувати на шостій сходинці у турнірній таблиці. У останньому турі «Інгулець-2» 2 червня вдома прийме команду «Тепловик-Прикарпаття» (Івано-Франківськ). Потрібна лише перемога, адже з шостого місця мають шанс потіснити «Нива-В» та «Енергія».

«Арсенал-Київщина» — «Інгулець-2» — 1:0 (1:0) (Бреус, 8)
«Арсенал-Київщина»: Романов, Омоко, Патрик, Тименко, Грабчак, Пилиповець, Бреус, Авдалян, Сьомка (Ващенко, 73), Пасечнюк (Гуральський, 82), Горбаченко
«Інгулець-2»: Гурідов, Данильченко, Сидоренко (Красов, 38), Рижук, Бесараб, Кобуладзе, Коверник, Сорокин, Росляков (Шишка, 67), Колєсніков, Глоба (Глущенко, 51)
Попередження: Горбаченко, 43; Грабчак, 90+2 – Сорокин, 35; Колєсніков, 85.

Після гри наставники команд поділилися думками по грі (за інформацією офіційного сайту ФК «Арсенал-Київщина»).
Ущаповський А.В. (головний тренер ПФК «Арсеал-Київщина»): «Сьогодні вийшла досить бойова гра проти міцної і амбітної команди«Інгулець-2». Ми виходили на цей матч, як на останній вирішувати своє завдання — залишитися у Другій лізі. Ми здобули позитивний результат, який вилився як в підсумковий рахунок, так і якість гри. Ми створили хороші моменти для атак, для взяття воріт. Ми забили м’яч, але могли б ще реалізувати кілька моментів в грі. Був би точнішим Влад Пасечнюк і інші гравці, могли б забити ще. Все, що від нас залежало в цій грі, ми виконали».
Кононенко А.В. (старший тренер ФК «Інгулець-2»): «По грі можу сказати, що ми погано зіграли перший тайм. Ми його програли. У другому таймі я підказав хлопцям, що треба робити. Ми перебудувалися, і ви самі бачили, як ми його зіграли. Володіли ініціативою, але, на жаль, не забили. У підсумку це вплинуло на результат».

Результати інших матчів 33-го туру Другої ліги:
«Тепловик-Прикарпаття» — «Нива-В» — 0:2 (0:2) (Прошак, 23 (авт.); Брижчук, 33)
«Реал Фарма» — «Рух» — 1:1 (0:1) (Грубий, 53 – Зубар, 45+1)
«Енергія» — «Поділля» — 4:2 (2:1) (Ковальчук, 14; Бочак, 37, 64, 66 – Квачов, 42 (авт.); Гресь, 90+1)
«Іллічівець-2» — «Мир» – 1:3 (0:2) (Волк, 52 – Притиковський, 38, 64; Шваб, 41)
«Балкани» — «Жемчужина» — 0:1 (0:1) (Паламарчук, 43)
«Металург» — «Кремінь» — 2:1 (2:1) (Каськов, 6; Сентябов, 12 – Іванов, 42)
«Суднобудівник» — «Кристал» — +:-

*Фото офіційного сайту ФК «Арсенал-Київщина»