«Інгулець» в 32-му турі Першої ліги у селищі Петрове приймав команду «Гірник-Спорт» (Горішні Плавні).

У порівнянні з попереднім матчем зі «Скалою» у стартовому складі «Інгульця» сталися кілька змін. Олександр Медведєв та Дмитро Клімаков взагалі не потрапили до заявки на звітний матч. Євген Немтінов, Антон Шарко і Артем Прошенко залишилися на лаві запасних.
Активно звітний розпочали футболісти «Інгульця». Вже на шостій хвилині Ніка Січінава закидав подачу з лівого флангу – удар в Ніки не вийшов і м’яч полетів мимо воріт. А через три хвилини після передачі капітана Євгена Запорожця нападник господарів Олександр Мішуренко реалізував вихід один на один з голкіпером.
У середині першого тайму матчу Євген Запорожець увійшов у штрафний майданчик суперника і пробив у дальній нижній кут воріт – голкіпер гостей Антон Ситников зумів м’яч перевести на кутовий. А через дві хвилини на вістрі атаки господарів був Ніка Січінава, який з 18 метрів пробив вище воріт Ситникова. А на 31-ій хвилині зустрічі нападник «Інгульця» Олександр Мішуренко мав ще один шанс забити м’яч, але цього разу не реалізував «побачення» з голкіпером», влучивши у нього. До завершення першої половини зустрічі господарі створили ще кілька напівмоментів біля ворота суперника. Двічі небезпечно з кутової позначки подавав Роман Світличний. У Олександра Мішуренка не вийшов удар – його заблокували захисники. Загрожував воротам гостей після подачі з кутової позначки Іван Мучак, але не вдало. Ще одного разу після виконання стандартного положення головою пробивав Микита Ткачов, але м’яч полетів вище воріт.
У другому таймі матчу господарі грамотно зуміли не дати супернику розвивати свої комбінаційні дії. Півзахисники зустрічали опонентів у центрі поля, намагаючись «зв’язати» їх дії. І це добре виходило у футболістів «Інгульця», які у звітному матчі не дозволили супернику серйозно турбувати Геннадія Ганєва. Натомість футболісти «Інгульця» проводили хороші контратаки і могли збільшити рахунок. На жаль, підводила реалізація створених моментів. Наприклад, на 65-ій хвилині матчу провалився захист гостей і Олександр Мішуренко мав вже третій вихід один на один з голкіпером у звітному матчі: вдруге Олександр програв свою дуель Антону Ситникову. Євген Запорожець міг відзначитися, але увійшовши у штрафний майданчик суперника, не пробив по воротах – його завадив захисник гостей Андрій Сахневич. А вже через хвилину Євгена замінив Артем Прошенко. Вихід на поля Артема приніс свої «плоди» у цьому матчі. Наприкінці матчу господарі заробили штрафний удар на правому фланзі оборони гостей. Артем Прошенко зі штрафного чудово подав і Роман Світличний головою пробив по воротах – голкіпер Антон Ситников відбив м’яч перед собою і першим на добиванні був Микита Ткачов – 2:0. З цим рахунком завершилася звітна зустріч.
Варто зазначити, що це перша домашня перемога «Інгульця» у офіційних матчах 2017 року. Цієї весни до цього «Інгулець» чотири рази перемагав на виїзді, а востаннє вдома здобував три очки ще у 18-му турі 9 листопада 2016 року в матчі з ФК «Полтава».
У наступному турі, 27 травня, у селищі Петрове «Інгулець» прийме ФК «Суми». Початок матчу о 17.00.
Відзначимо, що матч «Інгулець» — «Гірник-Спорт» українські любителі футболу мали можливість переглянути у прямій трансляції на телеканалі «Хsport» за підтримки агрофірми «П’ятихатська». Також заплановано проведення на цьому телеканалі прямої трансляції матчу 33-го туру Першої ліги «Інгулець» — «Суми», який відбудеться 27 травня. Початок о 17.00.

«Інгулець» — «Гірник-Спорт» – 2:0 (1:0) (Мішуренко, 10; Ткачов, 90)
«Інгулець»: Ганєв, Запорожець (Прошенко, 75), Мучак, Клименко, Коцюмака, Світличний, Павелько, Ткачов, Січінава (Немтінов, 64), Вечтомов, Мішуренко (Шарко, 69).
«Гірник-Спорт»: Ситников, Носарєв (Курелєх, 46), Кравчук, Коваленко, Цапій, Сахневич, Разуваєв (Панасенко, 66), Ченбай, Шевчук, Дячук (Фаюк, 58), Корольков,
Попередження: Січінава, 32 — Кравчук, 29; Носарєв, 45.

2017-05-22-1

2017-05-22-2

2017-05-22-3

2017-05-22-4

2017-05-22-6

2017-05-22-5

Фото Володимира Кіфенка. Більше фото з матчу маєте змогу переглянути в соцмережі «Facebook».