Сьогодні «Інгулець» в 31-му турі Першої ліги на виїзді зустрічався зі стрийською «Скалою».

У порівнянні з попереднім матчем у складі «Інгульця» сталося кілька змін. Господарі у звітному матчі не могли розраховувати на дискваліфікованого Любомира Білоуса.
Перед матчем футболісти обох команди хвилиною мовчання вшанували пам’ять тренера юнацьких команд Академії футболу «Скала» Юрія Смердова, який помер 10 травня.
До звітної зустрічі команди підійшли в різному настрої. Стрийська команда цієї весни програла всі свої 10 матчів, втративши шанс залишитися у Першій лізі. «Інгулець» же весною «знайшов свою гру», видавши хорошу виїзну переможну серію.
З початку зустрічі команда «Інгулець» захопила територіальну та ігрову перевагу на футбольному полі. Перший небезпечний момент же створив гравець «Скали», який прорвався на лівому фланзі оборони гостей, але його удар був не влучним. На одинадцятій хвилині зустрічі гості відповіли своїм моментом: голкіпер «Скали» Олег Білик надійно зіграв після удару у ближній кут воріт. А на 28-ій хвилині матчу Петро Стасюк був на ударній позиції – м’яч після його удару пролетів поруч зі штангою воріт Ганєва. Через дві хвилини гості заробили перспективний штрафний удар: Ігор Коцюмака пробив над стінкою у ближній кут воріт – голкіпер відвів загрозу своїм воротам. На перерву команди пішли без забитих м’ячів.
На старті другого тайму гості біля воріт суперника загострювали гру після виконанням Артемом Прошенком штрафного удару – після подачі на дальній штанзі Олександр Мішуренко головою пробив повз ворота. А на 51-ій хвилині матчу голкіпер господарів Олег Білик ледь не догрався: отримавши м’яч від партнера, не зумів відразу вибити і Антон Шарко ледь його не обікрав.
У другому таймі матчу «Інгулець» володів територіальною перевагою, але от відкрити рахунок тривалий час не вдавалося. Гості ж сподівалися на свої контратаки. Після однієї з них пробивав Артем Челядін – м’яч став «легкою здобиччю» голкіпера «Інгульця» Геннадія Ганєва. А на 85-ій хвилині матчу знову «про себе нагадав» Петро Стасюк, який з кута штрафного майданчика пролетів поруч з дальньою штангою воріт Ганєва.
За одну хвилину до завершення основного часу зустрічі Віталій Рябушко поруч зі штрафним майданчиком суперника заробив перспективний штрафний удар. капітан команди Артем Прошенко ударом зі штрафного пробив вище голкіпера під перекладину воріт «Скали» і відкрив рахунок у звітній зустрічі. Цей забитий м’яч приніс перемогу «Інгульцю».
Відзначимо, що матч «Скала» — «Інгулець» українські любителі футболу мали можливість переглянути у прямій трансляції на телеканалі «Хsport» за підтримки агрофірми «П’ятихатська». Також заплановано проведення на цьому телеканалі прямої трансляції матчу 32-го туру Першої ліги «Інгулець» — «»Гірник-Спорт», який відбудеться 22 травня. Початок о 19.00.

«Скала» — «Інгулець» – 0:1 (0:0) (Прошенко, 90).
«Скала»: Білик, Альохін, Антонів, Стасюк, Баранов, Челядін, Кміть (Ісаєв, 67), Бровко, Черепущак, Кузів, Поручинський (Зайченко, 85).
«Інгулець»: Ганєв, Коцюмака, Немтінов (Рябушко, 36), Ткачов, Медведєв, Шарко (Джанелідзе, 69), Вечтомов, Боровський (Кен Елла, 64), Прошенко, Клімаков, Мішуренко.

Результати інших матчів 31-го туру Першої ліги:
«Геліос» — «Черкаський Дніпро» — 2:1 (1:0) (Івашко, 16; Луценко, 70 – Скепський, 56)
«Колос» — «Оболонь-Бровар» — 2:0 (1:0) (Поздеєв, 26; Задоя, 90+5)
«Авангард» — «Полтава» — 1:0 (0:0) (Агапов, 68)
«Гірник-Спорт» — «Суми» — 1:0 (1:0) (Дячук, 25)
«Верес» — «Миколаїв» — 3:1 (0:0) (Степанюк, 61; Котляр, 85; Морозенко, 88 — Морозов, 89)
«Буковина» — «Нафтовик-Укрнафта» — 2:2 (2:0) (Гуськов, 6; Жовтюк, 41 — Бояринцев, 76; Войцеховський, 85)
«Тернопіль» – «Іллічівець» — 0:1 (0:0) (Вакуленко, 72)
«Десна» — «Арсенал-Київ» — 5:1 (2:0) (Чепурненко, 21; Фаворов, 37; Арвеладзе, 47; Мельник, 54; Коваленко, 87 — Семчук, 76)