У 31-му турі Другої ліги «Інгулець-2» вдома зіграв у нульову нічию з вінницькою командою «Нива-В».

Протистояння між «Інгульцем-2» та «Нивою-В» було рівним. У першому таймі після помилок захисників «Інгульця-2» гості мали три можливості забити м’яч. У господарів теж були шанси відкрити рахунок. Свої моменти не реалізували Віталій Колєсніков та Андрій Глоба. Зазначимо, що Глоба був ще раз на завершенні атаки, але не реалізував вихід один на один з голкіпером, пробивши повз воріт. У другому таймі зустрічі господарі перехопили ініціативу на футбольному полі, але її не втілили у бодай один забитий м’яч. Гіоргі Кобуладзе не реалізував свій момент. Матч завершився внічию 0:0.
У наступному турі «Інгулець-2» не грає, адже за непарної кількості команд пропускає його. 27 травня «Інгулець-2» на виїзді зіграє з командою «Арсенал-Київщина».

«Інгулець-2» — «Нива-В» — 0:0
«Інгулець-2»: Гурідов, Красов, Рижук, Сидоренко, Бесараб, Омельченко (Сорокін, 70), Кобуладзе, Коверник, Колєсников, Данильченко, Глоба (Шишка, 61)

2017-05-17-2

2017-05-17-3

2017-05-17-4

2017-05-17-5

Результати інших матчів 31-го туру Другої ліги:
«Реал Фарма» — «Мир» – 1:0 (0:0) (Поліщук, 51)
«Суднобудівник» — «Кремінь» — 0:7 (0:4) (Козлов, 1, 50, 89; Степанчук, 3; Богданов, 12; Іванов, 15; Тертишний, 60)
«Арсенал-Київщина» — «Рух» — 0:2 (0:2) (Баранець Г., 3; Бохашвілі, 13)
«Балкани» — «Нікополь» — 1:0 (0:0) (Златов, 70)
«Тепловик-Прикарпаття» — «Поділля» — 2:1 (0:1) (Боришкевич, 68, 87 —  Якубов, 41)
Матч «Іллічівець-2» — Жемчужина» відбудеться завтра, 18 травня.

*Фото Володимира Кіфенка. Більше фото маєте змогу переглянути в соцмережі «Facebook».