Сьогодні «Інгулець» в 28-му турі Першої ліги у селищі Петрове приймав чернігівську «Десну».

У стартовому складі «Інгульця» у порівнянні з попереднім матчем у Краматорську сталися дві зміни. До «старту» повернувся Євген Запорожець, який у Краматорську не грав. Елла Кен залишився на лаві запасних.
Матч команди розпочали жваво. Першими в атаку пішли господарі. Заробили кутовий, який виконав Ігор Коцюмака: подачу на дальню штангу воріт чернігівці ніхто з партнерів не замкнув. «Десна» ж на половині суперника заробила штрафний удар, виконання якого було невдалим. Господарі провели швидку контратаку, але голкіпер «Десни» Костянтин Махновський на мить випередив гравця «Інгульця». На 10-ій хвилині матчу на вістрі атаки «Інгульця» був Роман Світличний, але до взяття воріт ця атака не призвела.
На 20-ій хвилині матчу господарі провели швидкий вихід з оборони в атаку: прохід Ігоря Коцюмаки гравець гостей зупинив з порушенням правил. Після подачі зі штрафного гості відбилися і на підборі першим був Євген Запорожець, який в один дотик потужно пробив – м’яч пролетів поруч зі штангою воріт Махновського. А на 32-ій хвилині зустрічі Мельник програв боротьбу Шарку і Антон мав відкривати рахунок на табло, але з вигідної позиції не влучив у ворота Махновського. А через три хвилини спрацювало старе футбольне правило «не забиваєш ти – забивають тобі»: після подачі Денис Фаворов пробив по воротах господарів і Вадим Мельник переправив м’яч у сітку воріт «Інгульця».
Наприкінці першої половини зустрічі знову спрацювало старе футбольне правило. Спочатку нападник «Десни» Володимир Лисенко не реалізував шанс збільшити рахунок. І вже через хвилину «Інгулець» зусиллями Ніки Січінави зрівняв рахунок – 1:1. Ніка отримав м’яч завдяки рикошету у штрафному майданчику суперника і точно пробив у дальній нижній кут воріт Махновського.
У перерві матчу тренерський штаб чернігівської «Десни» оновив вістря своєї команди: замість Володимира Лисенка вийшов Ігор Кірієнко.
На 52-ій хвилині матчу господарі не реалізували свій момент: м’яч пролетів паралельно лінії воріт і ніхто з гравців «Інгульця» не правив м’яч у сітку воріт «Десни». А через хвилину Олександр Волков попереду «знайшов» Картушова і Єгор з близької відстані пробив вище воріт Ганєва.
У другій половині зустрічі «Інгулець» добре комбінував попереду, тиснувши на ворота суперника. На 70-ій хвилині матчу Євген Запорожець та Євген Немтінов створили хорошу атаку: Євген пробив у ближню дев’ятку воріт і голкіпер гостей перевів м’яч на кутовий. А на 73-ій хвилині зустрічі після помилки захисників Олександр Волков вивів вперед «Десну», замкнувши дальню штангу воріт.
Після виконання кутового Микита Ткачов, який підключився до цього стандартного положення, пробив повз ворота гостей. Всі намагання відігратися господарів були марними. Їм не вдалося зрівняти рахунок. Хоча, варто відзначити, що у звітному матчі футболісти «Інгульця» добре зіграли проти чернігівської «Десни», яка, на разі, втримує друге місце у турнірній таблиці Першої ліги. Після перерви гості грали «другим номером», намагаючись втримати свої ворота недоторканими. Наприкінці зустрічі фінальний штурм воріт Махновського завершився неточним ударом Олександра Вечтомова, який мав шанс реабілітуватися за помилки при другому взятті воріт Ганєва. У підсумку зустріч завершилася з рахунком 2:1 на користь чернігівської «Десни».
Відзначимо, що матч «Інгулець» — «Десна» українські любителі футболу мали можливість переглянути у прямій трансляції на телеканалі «Хsport» за підтримки агрофірми «П’ятихатська». Також заплановано проведення на цьому телеканалі прямої трансляції матчу 31-го туру Першої ліги «Скала» — «Інгулець», який відбудеться 17 травня. Початок о 17.00.

«Інгулець» — «Десна» – 1:2 (1:1) (Мельник, 35 – Січінава, 45+1; Волков, 73).
«Інгулець»: Ганєв, Запорожець (Елла Кен, 82), Клименко, Коцюмака Світличний (Немтінов, 68), Павелько, Ткачов, Медведєв, Шарко (Мішуренко, 72), Січінава, Вечтомов.
Запасні: Попович, Мучак, Джанелідзе, Прошенко.
«Десна»: Махновський, Братков, Мельник, Фаворов, Чорноморець, Коберідзе (Щедраков, 72), Мостовий, Чепурненько, Картушов, Волков (Коваленко, 75), Лисенко (Кірієнко, 46)
Запасні: Шевченко, Максименко, Банасевич,  Солдат.
Попередження: Шарко, 37 — Коберідзе, 28; Братков, 61.

2017-05-13-1

2017-05-13-2

2017-05-13-3

2017-05-13-4

2017-05-13-5

Фото Володимира Кіфенка. Більше фото з матчу маєте змогу переглянути в соцмережі «Facebook».

Результати інших матчів 3-го туру Першої ліги:
«Полтава» — «Колос» — 0:2 (0:0) (Поздеєв, 59; Бондаренко, 86)
«Іллічівець» – «Верес» — 1:1 (0:0) (Вакуленко, 79 – Степанюк, 90+4)
«Арсенал-Київ» — «Авангард» — 0:3 (0:1) (Єрмаков, 9; Даудов, 56; Собко, 88)
«Нафтовик-Укрнафта» — «Геліос» — 1:1 (0:1) (Лозовий, 83 – Івашко, 2)
«Гірник-Спорт» — «Скала» — 3:0 (1:0) (Шевчук, 10, 55, 64)
«Суми» — «Черкаський Дніпро» — 1:0 (0:0) (Недоля, 90+3)
«Оболонь-Бровар» — «Тернопіль» — 2:0 (1:0) (Бровченко, 9; Даценко, 54)
«Миколаїв» — «Буковина» — 3:1 (1:0) (Алексанов, 30; Берко, 77; Сартіна, 89 – Гуськов, 65)