У матчі 30-го туру Другої ліги «Інгулець-2» на Львівщині зустрічався з місцевим «Рухом».

На старті зустрічі господарі мали два напівмоменти, але їх не реалізували. На 12-ій хвилині матчу загрожував воротам «Руху» Гіоргі Кобуладзе, але у його удар був не точним. А на тридцятій хвилині матчу Святослав Зубар був найбільш розторопним у штрафному майданчику гостей і вивів вперед «Рух». Після цього у складі господарів свій момент не реалізував Григорій Баранець. Міг зрівняти рахунок на табло Віталій Колєсніков, але його не пощастило влучити у ворота суперника.
На 54-ій хвилині матчу після передачі Кінаша бохашвілі поцілив у перекладину воріт Гурідова. А на 69-ій хвилині зустрічі Гіоргі Кобуладзе зрівняв рахунок. Після подачі зі штрафного Кобуладзе виграв боротьбу у захисників суперника. Вже перша атака господарів після розіграшу у центрі поля увінчалася успіхом – відзначився Бохашвілі. На 86-ій хвилині матчі після передачі Бориса Баранця відзначився його брат Григорій, який забивав у пусті ворота Гурідова. А через три хвилини Степан Рижук встановив остаточний рахунок 3:2, скоротивши відставання до мінімуму.
У наступному турі, 17 травня, «Інгулець-2» вдома прийме вінницьку команду «Нива».

«Рух» — «Інгулець-2» — 3:2 (1:0) (Зубар, 30; Бохашвілі, 70; Баранець Г., 86 – Кобуладзе, 69; Рижук, 89)
«Рух»: Дяченко, Гурський, Чучман, Білий, Габовда, Бідловський, Копина, Баранець Г., Зубар (Баранець Б., 66), Кінаш (Садоха, 78), Бохашвілі (Омельченко, 84)
«Інгулець-2»: Гурідов, Красов (Данильченко, 88), Рижук, Сидоренко, Бесараб, Сорокін, Омельченко, Кобуладзе (Нікулін, 88), Коверник, Колесников, Глоба (Шишка, 57)
Попередження: Білий, 38; Садоха, 79 – Рижук, 45.

Результати інших матчів 30-го туру Другої ліги:
«Металург» — «Балкани» — 2:6 (0:2) (Каськов, 52, 62 – Златов В., 34; Урсуленко, 39, 49, 89, 90+3; Шаповаленко, 86)
«Кремінь» — «Іллічівець-2» — 2:0 (1:0) (Козлов, 39; Іванов, 87)
«Жемчужина» — «Енергія» — 0:1 (0:1) (Бочак,43)
«Нікополь» — «Суднобудівник» — 4:1 (0:0) (Махнєв, 67; Вакулінський, 69; Кренько, 86; Воронін, 90+2 – Толгаренко, 50)
«Реал Фарма» — «Кристал» — +:-
«Мир» — «Тепловик-Прикарпаття» — 1:0 (0:0) (Доценко, 89)
«Поділля» — «Арсенал-Київщина» — 3:2 (2:2)  (Охрончук, 35; Степаненко, 35; Якубов, 52 — Бреус, 20; Дударенко, 24 (авт.))