Матч «Авангард» – «Інгулець» завершував 29-ий тур Чемпіонат України серед команд Першої ліги.

У порівнянні з попередніми матчами у стартових складах команд сталися певні зміни. Зокрема, через дискваліфікації у звітному матчі своїй команді не могли допомогти гравці «Авангарду» Олексій Лобов та Віталій Тимофієнко.
Початок матчу був господарями. Вони заробили штрафний удар на правому фланзі оборони гостей, після виконання якого господарі вже на третій хвилині відкрили рахунок: м’яч рикошетом від Олександра Медведєва влетів у сітку воріт. На 11-ій хвилині матчу своїм небезпечним штрафним ударом відповіли футболісти «Інгульця»: після подачі Антон Шарко трішки під корегував траєкторію польоту м’яча. який пролетів поруч з дальньою штангою воріт. А через дві хвилини Ніка Сітчінава у штрафному майданчику суперника поборовся до кінця і в падінні переправив м’яч у сітку воріт краматорців.
На 17-ій хвилині матчу гості мали стовідсотковий шанс вийти вперед. Після подачі зі штрафного із центра поля Ніка Сітчінава п’яткою ефективно виконав передачу на Світличного і Роман потужно пробив у дальній верхній кут воріт – голкіпер «Авангарду» Артур Денчук «врятував» свою команду від пропущеного м’яча.
Після стартових насичених 20 хвилин команди дещо заспокоїлися. Стало більше емоцій та порушень правил. Як наслідок темп гри впав. Були зупинки у матчі, коли футболістам обох команд надавали медичну допомогу. На 35-ій хвилині матчу господарі провели масовану атаку: якщо перший удар Єгора Демченка захисники «Інгульця» заблокували, то після потужного удару Дмитра Ульянова м’яч пролетів поруч з дев’яткою воріт Геннадія Ганєва.
На старті другого тайму матч Елла Кен прийняв м’яч у штрафному майданчику суперника і, обробивши м’яч, пробив поруч з дальнім нижнім кутом воріт. А на 51-ій хвилині Олександр Бринько порушив правила проти Ніки Січінави перед власним штрафним майданчиком. Елла Кен без розбігу пробив поруч з дальнім нижнім кутом воріт.
У другому таймі зустрічі не було високих швидкостей. Команди думали не лише про атаку, а й про захист, намагаючись не втратити очко. Тренерський штаб «Інгульця» «влив свіжу кров» в особі Євгена Немтінова, Давида Джанелідзе та Дмитра Клімакова, намагаючись оживити гру своєї команди попереду.
На 81-ій хвилині матчу на виході припустився помилки голкіпер «Інгульця» Геннадій Ганєв, але нею не скористався Микола Агапов, який, на щастя, пробив вище воріт. До завершення матчу рахунок не зазнав змін. Футбольний матч у Краматорську завершився внічию 1:1. Як наслідок переможна виїзна серія (на даний час було три поспіль виграних матчів на виїзді) перервана. Здобуте очко дозволило «Інгульцю» у турнірній таблиці Першої ліги піднятися на тринадцяте місце.
Відзначимо, що матч «Авангард» — «Інгулець» українські любителі футболу мали можливість переглянути у прямій трансляції на телеканалі «Хsport» за підтримки агрофірми «П’ятихатська». Також заплановано проведення на цьому телеканалі прямої трансляції матчу 30-го туру Першої ліги «Інгулець» — «Десна» (Чернігів), який відбудеться 13 травня. Початок о 19.00.

«Авангард» (Краматорськ) – «Інгулець» (Петрове) – 1:0 (1:0) (Медведєв, 3 (авт.) – Січінава, 13)
«Авангард»: Денчук, Воробєй, Ульянов, Демченко (Собко, 46), Малиш, Полюлях, Бринько, Єрмаков, Євдокимов (Рябець, 85), Даудов, Іващенко (Агапов, 41)
«Інгулець»: Ганєв, Елла Кен (Немтінов, 71), Клименко, Шарко (Джанелідзе, 74), Медведєв, Коцюмака, Прошенко (Клімаков, 83), Січінава, Світличний, Ткачов, Вечтомов.
Попередження: Демченко, 29; Малиш, 54 – Ткачов, 29; Медведєв, 45; Січінава, 45+2; Прошенко, 83; Клімаков, 90+2.