У 29-му турі Другої ліги «Інгулець-2» святкував домашню перемогу над хмельницьким «Поділлям».

Господарі добре розпочали матч. На 11-ій хвилині зустрічі вдалося забити швидкий м’яч. Дмитро Сидоренко підключився до стандартного положення: після подачі з кутової позначки Дмитро в один дотик замкнув ближню штангу воріт суперника. Потім гостям вдалося перехопити ініціативу на футбольному полі. Так тривало 15 хвилин, у які нападник гостей Алішер Якубов мав шанс зрівняти рахунок, але йому не пощастило. Зрештою гра вирівнялася.

2017-05-08-1

2017-05-08-2

У другій половині зустрічі була повна територіальна та ігрова перевага команди «Інгулець-2», яка суперника залишила майже без м’яча. Були створені кілька небезпечних моментів. Так, свої можливості не реалізували Валерій Коверник, Віталій Колєсніков, Владислав Тимошевський. На 60-ій хвилині матчу «Інгулець-2» подвоїв рахунок на табло: Дмитро Сидоренко головою результативно замкнув передачу Валерій Коверника. У підсумку матч завершився з рахунком 2:0 на користь «Інгульця-2». По завершенні матчу президент клубу Олександр Григорович Поворознюк зайшов до роздягальні та подякував футболістам команди «Інгулець-2» за хорошу гру.

2017-05-08-3

2017-05-08-4

2017-05-08-5

У наступному турі, 13 травня, на футболістів «Інгульця-2» чекає складний матч на виїзді з одним з лідерів ліги – «Рухом» (Винники).

«Інгулець-2» — «Поділля» — 2:0 (1:0) (Сидоренко, 11, 60)
«Інгулець-2»: Гурідов, Сидоренко, Рижук, Мучак, Бесараб, Красов, Сорокін (Омельченко, 50), Шишка (Глоба, 65), Нікулін (Тимошевський, 35), Коверник, Колєсніков.
«Поділля»: Савчук, Джурко, Гресь (Липовуз, 46), Дударенко, Степаненко, Музичук (Бабак, 62), Охрончук, Чернецький, Морговський (Макарченко, 80), Колесников, Якубов.

Результати інших матчів 29-го туру Другої ліги:
«Арсенал-Київщина» — «Мир» — 3:1 (0:0) (Тименко, 51; Бреус, 63; Гуральський, 89 – Цурупін, 48)
«Нива» — «Рух» — 2:0 (1:0) (Маляренко, 45, 55)
«Енергія» — «Кремінь» — 1:1 (1:0) (Квачов, 43 – Козлов, 70)
«Суднобудівник» — «Металург» — 0:2 (0:1) (Каськов, 37; Бережний, 90+1)
«Тепловик-Прикарпаття» — «Кристал» — +:-
Завтра, 9 травня, відбудуться матчі «Реал Фарма» — «Жемчужина» та «Іллічівець-2» — «Нікополь».