Сьогодні «Інгулець» в 28-му турі Першої ліги у селищі Петрове приймав ковалівський «Колос».
Початок матчу пройшов у неквапливому темпі. Перший напівнебезпечний момент був створений на 16-ій хвилині матчу: Богдан Боровський гостро прострілював, але центральний захисник перехопив м’яч, і гравець господарів на дальній штанзі не отримав м’яча. Далі команди грали без небезпечних моментів. У середині першої половини зустрічі був момент біля воріт Геннадія Ганєва – Тарас Сивка виконував передачу на дальню штангу воріт, але ніхто з партнерів не замкнув.
На 37-ій хвилині матчу Віталій Гавриш міг відкрити рахунок, але не реалізувавши вихід один на один з голкіпером суперника. А через хвилину Віталій Гавриш став антигероєм матчу: у центрі поля грубо порушив правила проти Євгена Запорожця й отримав друге попередження. Ковалівський «Колос» залишився в меншості. На 39-ій хвилині матчу Богдан Боровський, отримавши м’яч у штрафному майданчику суперника, пробивав через себе – м’яч пролетів вище воріт. Наприкінці першого тайму матчу господарі провели хорошу затяжну атаку, яку намагався завершити Богдан Боровський – Олександр Матвєєв вибив «круглого» з воріт «Колоса».
На 53-ій хвилині матчу гості провели контратаку, яка загострила гру: Єгор Чегурко виконував передачу на ближню штангу воріт, де Олександра Бондаренка випередив капітан «Інгульця» Євген Запорожець. Через дві хвилини наставник господарів «освіжив» вістря атаки: замість Антона Шарко вийшов Євген Немтінов. Саме Євген мав хорошу можливість відкривати рахунок у середині тайму, але не реалізував вихід один на один з голкіпером – Василь Литвиненко зумів дістати м’яч, пролітав під ним.
Футболісти «Інгульця», граючи в більшості, володіли територіальною та ігровою перевагою. Але от. на жаль, загострювати гру біля воріт Василя Литвиненка вдалося досить рідко. На 84-ій хвилині матчу захисники гостей при подачі з кутової позначки без перешкод дозволили Олександру Медведєву пробити – м’яч пролетів вище воріт. Через хвилину ще один небезпечний момент біля воріт Василя Литвиненка – голкіпер «Колоса» надійно зіграв, перехопивши м’яч. По при активність попереду у останні 10 хвилин матчу господарям так і не вдалося відкрити рахунок. Матч завершився нульовою нічиєю.
Відзначимо, що матч «Інгулець» — «Колос» українські любителі футболу мали можливість переглянути у прямій трансляції на телеканалі «Хsport» за підтримки агрофірми «П’ятихатська». Також заплановано проведення на цьому телеканалі прямої трансляції матчу 29-го туру Першої ліги «Авангард» — «Інгулець», який відбудеться 9 травня. Початок о 17.00.

«Інгулець» — «Колос» – 0:0.
«Інгулець»: Ганєв, Запорожець, Клименко, Коцюмака (Кен Елла, 46), Боровський, Світличний, Павелько (Прошенко, 80), Ткачов, Медведєв, Кретов, Шарко (Немтінов, 55).
«Колос»: Литвиненко, Рябов, Шевченко, Сивка (Морозко, 73), Поздеєв, Бондаренко, Гавриш, Чегурко (Коропецький, 78), Зуєвич (Задоя, 75), Матвєєв, Семенко
Попередження: Клименко, 31; Світличний, 69 — Гавриш, 12, 38; Чегурко, 49; Зуєвич, 73; Рябов, 83.
Вилучення: Гавриш, 38.

2017-05-04-1

2017-05-04-2

2017-05-04-3

2017-05-04-4

2017-05-04-5

2017-05-04-6

2017-05-04-7

2017-05-04-8

*Фото Володимира Кіфенка

Більше фото з матчу маєте змогу переглянути в .

Добавить комментарий

Для отправки комментария вы должны авторизоваться.