Сьогодні у матчі 28-го туру Другої ліги «Інгулець-2» у Горностаївці зустрічався з місцевим «Миром».

Матч не порадував забитими м’ячами – 0:0. Футболісти «Інгулець-2» мали перевагу на футбольному полі. У першому таймі зустрічі Ніка Сітчінава не реалізував два виходи один на один з голкіпером суперника. Мав шанс відкрити рахунок Дмитро Сидоренко, але ним не скористався. Варто відзначити, що тренерський штаб команди провів кілька перестановок у складі. Вперше на вістрі атаки вийшов Ніка Сітчінава, який раніше грав на фланзі півзахисту. Також у цьому матчі брали участь колишні гравці аматорського «Інгульця-3» Андрій Сорокін, Андрій Глоба та Владислав Тимошевський. Тренери «Інгульця-2» задоволені грою команди у Горностаївці; за жаркої погоди зуміли нав’язати супернику свою гру.
У наступному турі, 8 травня, «Інгулець-2» вдома прийме хмельницьке «Поділля».

«Мир» — «Інгулець-2» — 0:0
«Інгулець-2»: Гурідов, Сидоренко, Рижук, Бесараб, Красов, Сорокін, Клімаков, Коверник (Шишка, 72), Нікулін (Тимошевський, 46), Січінава (Глоба, 70), Колєсніков.

Результати інших матчів 28-го туру Другої ліги:
«Кремінь» — «Реал Фарма» — 3:0 (2:0) (Кошадзе, 5; Кравчук, 19; Козлов, 61)
«Жемчужина» — «Тепловик-Прикарпаття» — 0:1 (0:1) (Худобяк, 14)
«Поділля» — «Нива-В» — 0:0
«Нікополь» — «Енергія» — 3:1 (0:1) (Білий, 55, 88; Воронін, 72 – Стеценко, 36)

Завтра, 4 травня, відбудуться ще два матчі звітного туру: «Балкани» — «Суднобудівник» та «Металург» — «Іллічівець-2».

Також сьогодні, 3 травня, відбулися 7 матчів у Першій лізі. Маємо наступні результати:
«Арсенал-Київ» — «Тернопіль» — 4:0 (2:0) (Федосов, 24; Домбровський, 41; Батальський, 61; Насімі, 88)
«Полтава» — «Верес» — 0:1 (0:1) (Степанюк, 12)
«Гірник-Спорт» — «Авангард» — 1:1 (1:0) (Шевчук, 9 – Ульянов, 54)
«Іллічівець» — «Геліос» — 2:0 (0:0) (Кольцов, 50; Фомін, 65)
«Суми» — «Нафтовик-Укрнафта» — 1:2 (0:1) (Яровенко, 53 – Войцеховський, 45; Білик, 51)
«Миколаїв» — «Черкаський Дніпро» — 0:0
«Оболонь-Бровар» — «Буковина» — 1:0 (0:0) (Бойчук, 88 (авт.))

Завтра, нагадаємо, «Інгулець» у селищі Петрове прийме ковалівський «Колос», а чернігівська «Десна» завітає в гості до стрийської «Скали».