На післяматчевій прес-конференції головний тренер «Інгульця» Сергій Лавриненко прокоментував матч з «Буковиною».

- Ваш коментар по матчу…
- Хочу привітати своїх хлопців із досягненням результату. У сьогоднішній грі на перший план виходив результат. Якщо взяти якість гри з обох сторін, то її особливо і не вийшло. Ми розуміли, що це гра за шість очок. У турнірній таблиці ми були найближчими переслідувачами «Буковини». Тому на гарний футбол у такій грі розраховувати було важко. Була боротьба, метушня. Ми раді, що у цій боротьбі досягли результату.

- Які враження залишилися від гри колишніх гравців «Буковини» Євгена Немтінова та Олександра Вечтомова?
- Вони зі своїми функціями впоралися. Зрештою, зараз у нас уся команда лише будується. У міжсезоння до нас прийшло багато футболістів. З того складу, який грав восени залишилося практично дві людини. Для нас кожен гравець є дуже важливим. Зараз у нас піде дуже важкий графік у календарі матчів. Ви бачили, що у Жені Немтінова було велике бажання. Це, можливо, іноді йому і заважало, однак ми дуже їм задоволені. Він загострював, ліз уперед. Було багато втрат, однак відчувалося, що Євген хотів проявити себе перед рідними вболівальниками. Так само і Саша Вечтомов. Поблизу наших воріт, за великим рахунком, і моментів не було. А верхову боротьбу поблизу наших воріт ми виграли. Я не скажу, що ми створили багато моментів. У першому таймі у нас був один момент, який ми реалізували. Ми розуміли, що той, хто сьогодні витерпить та матиме міцніші нерви, той і досягне результату. Так і вийшло. Ми реалізували свій момент. Думаю, що гра була до гола. Якщо би перший гол забила «Буковина», то рахунок міг би не змінитися. Перший гол забили ми. Тому у ході гри нам діялося легше. «Буковині» довелося атакувати, а ми більше грали від оборони.

- Ваш президент завжди вирушає на виїзні матчі?
- Не завжди, однак він завжди дуже переживає. Дивиться усі матчі. Ви бачите, що зараз спонсор трансляцій — агрофірма «П’ятихатська», де генеральним директором є наш президент. Нам приємно, що наш президент живе цим 24 години на добу. Це додатковий стимул для хлопців.

- Чи є у «Інгульці» заборгованість по зарплаті?
- Немає. У нас затримок немає. Ми навіть раніше отримуємо зарплату на 2-3 дні. У нас повністю закрита зарплата за березень. А квітень ще не закінчився.

Офіційний сайт ФК «Буковина»