Сьогодні у Чернівцях «Інгулець» у 25-му турі Першої ліги зустрічався з місцевою «Буковиною».

Аналізуючи турнірне становище команд ця гра була за шість очок. Здобути три очки давали можливість покращити свою становище, у турнірній таблиці піднявшись на пару позицій. Щодо історій протистоянь, то раніше команди одного разу зустрічалися – це було в першому турі у Петровому. Тоді матч завершився з рахунком 1:1.

Bukovyna-Ingulets-1
У звітному матчі на команди перш за все тиснула важливість не припуститися помилки і не програти. Обережно футболісти розпочали матч. «Оживив» звітну гру, безсумнівно, швидкий м’яч на 10-ій хвилині матчу. Стрімка контратака команди «Інгулець» завершилася результативним ударом Олександра Мішуренка. Екс-гравець «Буковини» Євгеній Немтінов, отримавши м’яч на правому фланзі атаки, швидко пройшов у штрафну площадку суперника і виконав передачу на вільного партнера, який в один дотик поцілив у дальній нижній кут воріт Олега Мозіля.

Bukovyna-Ingulets-2
У першому таймі зустрічі у гостей активним був правий фланг атаки, на якому було зароблено кілька перспективних штрафних ударів, після одного з них Роман Світличний подавав і Елла Кен головою пробив вище воріт. Футболісти «Інгульця» до перерви володіли ініціативою, більше гостювавши на половині поля суперника. Варто також відзначити, що гості проводили хороші переходи в оборони у атаку, які часто несли небезпеку воріт суперника. Євген Немтінов за меж штрафного майданчику пробивав поруч з дальньою штангою воріт суперника.

Bukovyna-Ingulets-4

Bukovyna-Ingulets-5
У другій половини зустрічі гра стала більш насиченою у центрі поля та збільшилося кількість єдиноборств. Як наслідок збільшилася кількість жовтих карток. Гості грали більше від оборони, намагаючись втримати переможний рахунок. І це їм вдалося. Футболісти «Інгульця» надійно зіграли в оборони власних воріт, намагаючись збити ритм атак суперника. Чернівецька команда наприкінці зустрічі активізувалася в атаці, але фінальний штурм воріт Геннадія Ганєва успіху не приніс. «Інгулець» здобув другу виїзну перемогу у нинішньому сезоні, яка дозволила у турнірній таблиці Першої ліги піднятися на 12-е місце. «Інгулець» обійшов чернівецьку «Буковину» та «Гірник-Спорт» (Горішні Плавні), який у цьому турі поступився «Вересу».