У 24-му турі Першої ліги «Інгулець» у селищі Петрове приймав харківський «Геліос».
До звітного матчу команди між собою провели лише одну офіційну зустріч. Це сталося у першому колі — «Інгулець» зазнав поразки з рахунком 0:1. Сьогодні «Інгулець» намагався взяти реванш, але, на жаль, це зробити не вдалося.

2017-04-07-1

Початок зустрічі пройшов без небезпечних моментів. Команди вели розвідку слабких місць один одного. На 21-ій хвилині зустрічі господарі мали шанс відкрити рахунок. Після подачі з кутової позначки з лінії штрафного майданчику пробивав Владислав Клименко – перший його удар заблокував захисник, а після другого м’яч пролетів вище воріт харківчан.

2017-04-07-2

2017-04-07-3
На 33-ій хвилині матчу гості обрізалися на власній половині поля, але господарі цим не скористалися: Кен Елла виконав не точну передачу на хід партнеру. Через хвилину у штрафний майданчик ефектно увійшов Кен Елла, який прострілював вздовж воріт – голкіпер «Геліоса» перехопив м’яч, який летів на Олександра Мішуренка. За сім хвилин до завершення першої половини зустрічі гості створили небезпечний момент біля воріт «Інгульця». З передачі Богдана Семенця пробивав Дмитро Гранкін – голкіпер господарів Геннадій Ганєв виручив свою команду, парирувавши удар, а на добиванні був Сергій Кравченко, який поцілив у штангу воріт.

2017-04-07-4
У компенсовані хвилини матчу Кен Елла увійшов у штрафний майданчик суперника, але пробити не зумів – кутовий. Після розіграшу стандартного положення господарі провели затяжку атаку, яка завершилася ударом Богдана Боровського з 20 метрів – голкіпер впевнено спіймав м’яч.

2017-04-07-5
На старті другого тайму матчу голкіпер «Геліоса» Волинець виручив свою команду, впіймавши м’яч після удару Мішуренка з близької відстані. На жаль, хорошу можливість відкрити рахунок було втрачено. Через кілька хвилин воротам «Інгульця» загрожував Антона Кіча, але м’яч після його удару пролетів вище воріт. На 72-ій хвилині зустрічі Сергій Кравченко поцілив під перекладину воріт – воротар «Інгульця» Геннадій Ганєв продемонстрував відмінну реакцію. Через дві хвилини з лівого флангу гостру передачу виконав півзахисник «Інгульця» — Олександр Мішуренко не дістався до м’яча, розминувшись на кілька сантиметрів. Мали ще один шанс забити м’яч гості: після подачі головою пробивав Богдан Семенець – Геннадій Ганєв впевнено зіграв.

2017-04-07-6
Останні 10 хвилин ігрового часу, як і весь матч, не порадували забитими м’ячами. Команди завершили зустріч нульовою нічиєю.
У наступному турі, 14 квітня, у Чернівцях «Інгулець» зустрінеться з місцевою «Буковиною».

«Інгулець» — «Геліос» — 0:0
«Інгулець»: Ганєв, Кен Елла (Кретов, 82), Запорожець, Клименко, Мішуренко (Вечтомов, 89), Медведєв, Коцюмака, Боровський, Світличний, Павелько (Немтінов, 61), Ткачов
Запасні: Попович, Рябушко, Джанелідзе, Прошенко
«Геліос»: Волинець, Чередніченко, Лобойко, Сидоренко К., Кравченко В., Луценко (Скоблов, 11), Гранкін, Субочев (Івашко, 65), Кіча (Норенков, 80), Семенець, Кравченко С.
Запасні: Сидоренко Д., Акубардія, Комарницький, Абєлєнцев.
Попередження: Павелько, 27; Ткачов, 78 – Семенець, 77.

Фото Володимира Кіфенка.

Більше фото з матчу маєте змогу переглянути в соцмережі «Facebook».

Відео Xsport