Головний тренер «Черкаського Дніпра» Вадим Євтушенко та головний тренер «Інгульця» Сергій Лавриненко поділилися своїми думками про гру.

Вадим Євтушенко:
- Ми програли другу гру поспіль. Можна сказати, що минула поразка загнала команду в дуже глибоку психологічну яму. Мало підтримки зсередини. Ми працювали з гравцями та намагалися вивести їх з цього психологічного стану. І я вважаю, що нам практично вдалося зробити це. Я не можу сказати, що сьогодні команда не хотіла. Може у когось не вистачало вміння або старань. Ми не просто програли минулу гру, ми втратили при цьому три важливих гравця. Ми втратили опорного півзахисника Цибульника, який сьогодні був дуже потрібен. Бо якщо враховувати стан поля і характер гри, де було багато боротьби, то нам, звичайно ж, дуже не вистачало і фізично сильних крайніх захисників. Балана та Синьогуба я маю на увазі. У цьому компоненті нам було сьогодні дуже важко. Це все і потягнуло за собою той результат, який ми маємо. Але хлопці все одно молодці. У роздягальні після першого тайму ми дуже добре поговорили і хлопці пообіцяли вийти та поборотися, після чого у другому таймі ми побачили як бажання, так і гольові моменти. До того ж, нам не підготували поле належним чином. Я просив у адміністрації не поливати його, так як занадто багато бруду було, але мене ніхто не послухав і нам довелося виходити і грати там, де навіть м’яч не хоче нормально котитися. Не подумайте, що я шукаю відмовки, але це одна з причин, яка завадила нам показати якісний футбол.

Сергій Лавриненко: 

- У цілому ми задоволені, в першу чергу, що вдалося домогтися позитивного результату. У психологічному плані стало набагато легше. Зняли з себе цей тягар. В минулих іграх ми не менше старалися, але фортуна чомусь відверталася від нас і результат був негативним. Сьогодні хлопці точно заслужили на цю перемогу, особливо своїм першим таймом. Були можливості і збільшити рахунок по ходу гри. Звичайно ж ми грали більше другим номером, від оборони, так як розуміли, що «Черкаський Дніпро» вдома дуже сильний, буде багато атакувати і вболівальники завжди женуть команду вперед. Нам вдалося на цьому зіграти. Провели хороші контратаки і по великому рахунку крім стандартів ми не дали супернику розвернутися біля своїх воріт і забити гол. Ми дуже раді, що хлопці виконали установку на гру та добилися позитивного результату. Попереду ще багато ігор, багато боротьби і ми продовжимо в такому ж ключі готуватися до наступних матчів.