Сьогодні у Черкасах відбувся матч 23-го туру Чемпіонату України серед команд Першої ліги «Черкаський Дніпро» — «Інгулець».

До звітного матчу команди у офіційних матчах зустрічалися лише одного разу: у першому колі зіграли внічию 1:1. Якщо звернути увагу на турнірне становище, то перед цим матчем черкаська команда перебувала на восьмому місці, а «Інгулець» — 15-му. Їх розділяли 13 очок.
Вже на 18-ій хвилині матчу «Інгулець» вийшов вперед. Арман Елла на половині суперника відібрав м’яч у Дениса Скепського і в один дотик виконав передачу на Євгена Запорожця, який вивів Олександра Мішуренка на «побачення» з голкіпером – нападник «Інгульця» своїм шансом скористався сповна, пробивши у дальній нижній кут воріт.
Перший напівнебезпечний момент господарі створили на 33-ій хвилині матчу: півзахисник черкаської команди ударом з 25 метрів перевірив реакцію голкіпера «Інгульця» — Геннадій Ганєв впевнено спіймав м’яч. Подібним моментом через дві хвилини відповіли гості: голкіпер «Черкаського Дніпра» спіймав м’яч після удару Богдана Боровського. За мить нападник господарів Олександр Ковпак не приборкав м’яч і втратив шанс вийти на хорошу позицію для удару. А на 38-ій хвилині зустрічі знову Арман Елла перехопив м’яч на половині поля суперника. Він намагався вивести Олександра Мішуренка один на один з голкіпером суперника, але капітан «Черкаського Дніпра» Олександр Тарасенко відтіснив нападника «Інгульця». який не зумів не лише пробити по воротах, а й заробити кутовий. Через три хвилини Богдан Боровський був на вістрі атаки – він в один дотик намагався головою перекинути голкіпера суперника, але не влучив у ворота. Наприкінці тайму Богдан Боровський за меж штрафного майданчику пробив трішки вище воріт. У компенсовані хвилини першої половини півзахисник «Інгульця» Арман Елла не реалізував вихід один на один з голкіпером Максимом Кучинським, програвши йому дуель. На перерву команди пішли за мінімальної переваги гостей.

2017-04-01-6
На 59-ій хвилині матчу Олександр Мішуренко міг забити ще один м’яч, але не встиг пробити по воротах, виходячи під кутом на голкіпера черкаської команди захисник в останню мить у підкаті вибив м’яч з під ніг. Після подачі з кутової позначки могли гості подвоїти рахунок, але з центру штрафного майданчику не пробили по воротах. І вже за мить могла спрацювати старе футбольне правило 6не забиваєш ти – забивають тобі». Біля воріт Ганєва була пожежа – Денис Скепський переправив м’яч на дальню штангу воріт, де з метра Андрій Сторчоус не зумів переправити «круглого» у сітку воріт. А через кілька хвилин після подачі з флангу Євгена Запорожця м’яч «впав» на перекладину воріт господарів.

2017-04-01-7
Наприкінці зустрічі «Інгулець» подвоїв рахунок на табло. Арман Елла вибив м’яч від власного штрафного майданчику і Євген Немтінов поборовся за нього у центрі поля, пройшовши 20 метрів та стягнувши на себе кількох гравців суперника, зробив передачу на Артема Прошенка. Артем з 20 метрів прицільно пробив у правий нижній кут воріт – 2:0. Відзначимо, що це перша перемога «Інгульця» на виїзді у першій лізі.
Це була зустріч двох тренерів , які у свій час очолювали кропивницьку «Зірку»: Вадим Євтушенко з 9-го грудня 2011 до 1-го червня 2012 року, а Сергій Лавриненко – із листопада 2014 року по серпень 2016-го.
Відзначимо, що матч «Черкаський Дніпро» — «Інгулець» українські любителі футболу мали можливість переглянути у прямій трансляції на телеканалі «Хsport» за підтримки агрофірми «П’ятихатська».
У наступному турі, 7 квітня, «Інгулець» прийме команду «Геліос» (Харків).

«Черкаський Дніпро» — «Інгулець» – 0:2 (0:1) (Мішуренко, 18; Прошенко, 90+3).
1 квітня 2017 року. 14.00. м. Черкаси. Центральний стадіон.
Головний арбітр: Міланич В.О. (Миколаїв)
Асистенти арбітра: Кисельов В.О. (Суми) та Найко О.О. (Чернівці)
Четвертий арбітр: Михайлюк А.В. (Київ)
Спостерігач арбітражу: Бич Г.В. (Київ)
«Черкаський Дніпро»: Кучинський, Шопін, Тарасенко, Семенина (Сторчоус, 50), Гончаренко, Скепський, Бушман, Ямполь (Шведенко, 75), Савченко, Крамар, Ковпак (Качур, 46)
Запасні: Будюк, Махарадзе, Маїк, Шурубура
«Інгулець»: Ганєв, Арман Кен Елла, Запорожець (Кретов, 85), Клименко (Прошенко, 67), Коцюмака, Боровський, Мішуренко (Немтінов, 71), Світличний, Павелько, Ткачов, Медведєв.
Запасні: Фастов, Мучак, Джанелідзе, Січінава.
Попередження: Савченко, 42; Скепський, 75 – Ткачов, 48; Мішуренко, 64.

*Фото офіційного сайту ФК «Черкаський Дніпро»